Avon
Avon Perceive Soul Erkek Parfüm EDT 100 ml Avon Perceive Soul Erkek Parfüm EDT 100 ml 439.00₺ Avon Clearskin Blemish Clearing Akne ve Leke Düzgünleştirici Jel Avon Clearskin Blemish Clearing Akne ve Leke Düzgünleştirici Jel 39.90₺ Avon Clearskin Pore & Shine Arındırıcı Jel Temizleyici 75 ml Avon Clearskin Pore & Shine Arındırıcı Jel Temizleyici 44.90₺ Avon Perceive Kadın Vücut Losyonu 150 ml Avon Perceive Kadın Vücut Losyonu 150 ml 34.90₺ Avon Cannabis Sativa Oil Calm & Cleanse Temizleyici Yağ Avon Cannabis Sativa Oil Calm & Cleanse Temizleyici Yağ 49.90₺ Avon Clearskin Pore & Shine Control Gözenekleri Arındıran Tonik Avon Clearskin Pore & Shine Control Gözenekleri Arındıran Tonik Avon Nutra Effects Matte 5-in-1 BB Krem 30 ml Avon Nutra Effects Matte 5-in-1 BB Krem 30 ml 72₺ Avon Bubble Bath Yasemin Kokulu Banyo Köpüğü Avon Bubble Bath Yasemin Kokulu Banyo Köpüğü Avon Pur Blanca Kadın Vücut Losyonu 150 ml Avon Pur Blanca Kadın Vücut Losyonu 150 ml 24.9₺ Avon Eve Duet Kadın Parfüm EDP 2x25 ml Avon Eve Duet Kadın Parfüm EDP 2×25 ml Avon Maxima Kadın Parfüm EDP 50 ml Avon Maxima Kadın Parfüm EDP 50 ml 170.00₺ Avon TTA Falling in Love Kadın Parfüm EDP 30 ml Avon TTA Falling in Love Kadın Parfüm EDP 30 ml 199.90₺

Avon Ürünleri

Makyaj ve cilt bakımı konusunda en iyi markaların ürünlerini kullanmak şart! Bu noktada, siz de yıllardan bu yana kozmetik sektöründe yer alan ve kalitesini çoktan ispat etmiş olan Avon markasının ürünlerini kullanabilirsiniz. Avon; güzellik, iyimserlik ve yenilik gibi hususları dikkate alarak 130 yılı aşkın bir süredir kadınlara hizmet eden bir marka olmayı başardı. Yalnızca kozmetik sektöründe olmamakla beraber her konuda kadınların yanında olmayı hedefleyen Avon; kadınların istihdam edilmesine de katkı sağlıyor. Kadınların hayatın her alanında yer almasını isteyen bir anlayışa sahip olan Avon; dünyanın farklı yerlerinde farklı projeler ile bu anlayışını gerçeğe dönüştürmek adına çaba gösteriyor. Kozmetik sektöründe yüksek kaliteli ürünleriyle var olan Avon; kendisini yenileme ve geliştirme konusunda da bir hayli kararlı! Teknolojiyi yakından takip eden Avon; yepyeni ürünleri tüketicilerle bir araya getirerek kadınların hem bakımlı hem de mutlu olmasını sağlıyor.

Avon Ürünleri ve Fiyatları

Avon ürünlerinin her birisinin içeriğine hayran kalacaksınız. Hem makyaj hem de cilt bakımı noktasında ihtiyaçlarınıza tam olarak hitap eden ürünleri size sunan Avon; uygun fiyatlarıyla da fiyat performans kriteri açısından en iyisi olduğunu ispat ediyor. Avon Care Nourishing Kakao Yağı Yüz Kremi sayesinde cildinizin hem sağlıklı olmasını hem de parlak bir görüntüye sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca, cildinizin her daim canlılığını koruması için yüz kremine ihtiyacınız olacaktır. Nemsiz kalınca kuruyan ve pullanmalar meydana gelen cildinizde bu sorunları yaşamamak adına kesinlikle yüz kremi kullanmalısınız. Yüz kremi kullanmak isteyenlerin her şeyden önce ürün içeriklerini en iyi şekilde incelemesi gerekiyor. Ayrıca, kendi cilt tipinizi bilmeli ve seçiminizi buna uygun olarak yapmalısınız.

Avon Celebre EDT Kadın Parfüm; Avon’un en iyi ürünlerinin başında geliyor. Hoş kokusu sayesinde sizi büyüleyecek olan bu ürünün kalıcı kokusuyla da dikkat çektiğini ifade etmeliyiz. Avon Anew Perfect Skin Gece Kremi; cilt bakımınızın en önemli parçası olarak dikkat çeker. Bu ürün sayesinde cildinizin onarım ve yenilenmesine katkı sağlamış olursunuz. Avon Planet Spa Antioksidan Etkili Yüz Maskesi; cildine ekstra bir bakım yapmak ve cilt problemlerini önlemek isteyenlerin kullanması gereken bir ürün!

Avon Luminata Kadın Vücut Losyonu; vücudun kaybettiği nemin geri kazandırılması adına son derece faydalıdır. Ayrıca, vücudun nem düzeyini dengelemesiyle de dikkat çeker. Avon Renksiz ve Kılıflı Allık Fırçası; son derece kullanışlı bir üründür. Herkesin bildiği üzere allık; yüze renk ve canlılık katmak adına tercih edilen bir makyaj malzemesidir. Allık fırçası ise allığı yüze uygulamak adına tercih edilir. Avon Wish of Love Kadın Parfümü; harika kokusuyla dikkat çeken bir başka Avon ürünü! Siz de kalıcı ve etkili bir koku arayışında iseniz bu parfümü gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Avon Ürünlerinin İçeriği

Avon ürünlerinin içeriği ile ilgili olarak çok sayıda tartışma bulunuyor. Bu ürünlerin sağlığa zararlı olduğu iddia edilse de bilimsel olarak böyle bir etkilerinin olduğu kanıtlanmadı. Avon ürünlerinin kimyasal içeriklere sahip olmadığı biliniyor. Bu yüzden, bu ürünlerin belirgin bir zararının olduğunu söylemek mümkün değil! Bunun yanı sıra, ürünlerin parabensiz oluşu da ciddi bir avantaj! Ürünlerin daha uzun süre kullanılması adına içeriklerine paraben eklenmesinin sağlığa zararlı etkilerinin olduğu biliniyor. Avon ürünlerinde bitkisel özler kullanıldığını ifade etmeliyiz. Bir başka deyişle, doğal içerikler kullanılır. Bu sayede, bu ürünleri kullanmak isteyenlerin herhangi bir endişeye kapılmasına gerek yoktur. Ayrıca, Avon; ürün içeriklerinde kanserojen madde olmadığını kanıtlamış bir markadır.