Warning: Undefined array key "wp-price" in /www/wwwroot/www.ucuzbakim.com/wp-content/themes/ucuzbakim/single.php on line 56

Warning: Undefined array key "wp-price" in /www/wwwroot/www.ucuzbakim.com/wp-content/themes/ucuzbakim/single.php on line 171
Avon Pur Blanca Kadın Vücut Losyonu 150 ml – Ucuz Bakım
  1. Ucuz Bakım
  2. Cilt Bakım
  3. Avon Pur Blanca Kadın Vücut Losyonu 150 ml

Avon Pur Blanca Kadın Vücut Losyonu 150 ml

Avon Pur Blanca Kadın Vücut Losyonu 150 ml

Avon marka Pur Blanca vücut losyonu sayesinde cildi nemlendirir, gerginliğin azalmasını ve cildin parlamasına yardımcı olur.

Şu an en ucuz PttAVM 24.9₺ Amazon 36.38₺ Çiçek Sepeti 37.90₺ Avon 42.99₺

Ürün fiyatları altı saate bir güncellenmektedir. Ucuz Bakım sadece fiyat karşılaştırma sitesidir. Yapmış olduğunu alışverişlerde hiç bir sorumluluk kabul etmez.

Çiçeksi kokuları ile ferahlayan kendini iyi hissetmek için kadın cilt bakımına önem veren bireyler Avon parfüm ve vücut losyonları kullanmaktadır. Kuru ve egzamaya meyilli cilt tipine sahip olanlar cildini nemlendirmeye özen göstermelidir. Ciltte yara, sivilce mevcutsa ciltte kese, yoğun peeling içeren ürünler kullanmamalı, yoğun nemlendiren vücut losyonlarına yönelmelidir. Avon Pur Blanca vücut losyonu cildi nemlendirir, gerginliğin azalmasını ve cildin parlamasına yardım eder.

Avon Pur Blanca Kadın Vücut Losyonu Ne İşe Yarar?

Vücut losyonu cildi nemlendirmek, kuruluktan dolayı oluşan gerginliğin azalmasını sağlar. Aynı zamanda parfümle uyumlu vücut losyonları kullanmak kokunun kalıcılığını artırarak gün boyu kişinin iyi ve enerjik hissetmesini sağlar. BU sayede ürünler çoğunlukla set halinde satılmaktadır. Örneğin Avon Pur Blanca parfüm ve vücut losyonu set halinde alınabilmektedir. İki ürün aynı anda kullanıldığında koku daha kalıcı ve uyumlu olacaktır. Kişinin sevdiği tarzda kokular içeren vücut losyonları cildin güzel, sevilen tarzda kokmasını sağlar. Vücut losyonu cildi nemlendirir, parlak görünmesini ve hoş koku sağlar.

Avon Pur Blanca Kadın Vücut Losyonu Nasıl Kullanılır?

Ciltteki batıkları ve kurulukları gidermek için keseleme ve kuru fırçalama yapmak gerekir. Böylece ölü deriler arındırılır ve pürüzsüz cilt elde edilir. Sonrasında cilt kuruyabilir ve hassas, kuru ciltlerde gerilme gözlenebilir. Bu durumlarda cildi iyice nemlendirmek gerekir. Cildi Avon Pur Blanca vücut losyonu ile nemlendirmek gerekir. Uygulama yaparken cilde dairesel hareketlerle masaj yapmak kan dolaşımını hızlandırır. Bu işlem bacaklarda oluşan selülitlerin de hızlı bir şekilde giderilmesini, cildin pürüzsüz ve parlak görünmesini sağlar. Aynı zamanda içerdiği hoş çiçek kokularından dolayı kişi rahatlar ve gevşemiş hisseder. Günün yorgunluğunu hoş koku ve bakımla atmış olur.

Avon Pur Blanca Kadın Vücut Losyonu Kullananlar

Avon Pur Blanca vücut losyonu içeriğinde gül, şakayık, ylang ylang, frezya gibi çiçek notaları barındırmaktadır. Çiçeksi kokuları sevenlere hitap eder. Cildi nemlendirirken güzel kokmasını sağlar. Cilt tarafından hemen emilir, yapış yapış his bırakmaz. Özellikle dekolteli, askılı kıyafetler tercih edildiğinde uygulanırsa cilt daha parlak görünür ve çiçeksi kokar.

Avon Pur Blanca Kadın Vücut Losyonu 150 ml Yorumları

Cilt Bakım
Blistex MedPlus Balm Onarım & Koruma Dudak Balmı Spf 15 7 ml Blistex MedPlus Balm Onarım & Koruma Dudak Balmı Spf 15 7 ml Neutrogena Norveç Formülü Besleyici Bakım Kremi 300 ml Neutrogena Norveç Formülü Besleyici Bakım Kremi 300 ml 23.39₺ Garnier Botanik Rahatlatıcı Gül Suyu Nemlendirici Krem 50 ml Garnier Botanik Rahatlatıcı Gül Suyu Nemlendirici Krem 50 ml 99.00₺ Neutrogena El Kremi Parfümsüz 75 ml Neutrogena El Kremi Parfümsüz 75 ml 33.28₺