1. Ucuz Bakım
  2. Kadın Parfüm
  3. Avon Celebre EDT Kadın Parfüm 50 ml

Avon Celebre EDT Kadın Parfüm 50 ml

Avon Celebre EDT Kadın Parfüm 50 ml

Avon Celebre EDT kadın parfümü beyaz çiçeklerin harika görüntüsü ile beraber meyvelerin sahip olduğu eşsiz kokuyu bir araya getiriyor.

Şu an en ucuz Çiçek Sepeti 94.90₺ Avon 124.99₺

Ürün fiyatları altı saate bir güncellenmektedir. Ucuz Bakım sadece fiyat karşılaştırma sitesidir. Yapmış olduğunu alışverişlerde hiç bir sorumluluk kabul etmez.

Tüm cilt tipleri için uygun olan bu ürünü siz de gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ürünün harika çiçek meyve kokusuna kesinlikle hayran kalacaksınız. Günlük kullanıma uygun oluşu; bu parfümü öne çıkaran detaylardan yalnızca birisi! Buna ek olarak, temiz teninize ve kıyafetlerinize istediğiniz zaman herhangi bir endişe duymadan sürebilirsiniz.

Avon Celebre Parfüm Yorumları

Beyaz çiçeklerin harika görüntüsü ile beraber meyvelerin sahip olduğu eşsiz kokuyu bir araya getiren bu ürüne kullanır kullanmaz hayran kalacaksınız. Beyaz şeftali ve kuş üzümünün birleşmesi sayesinde kullanmış olduğunuz tüm kadın parfümlerinden çok daha iyi kokuyu elde etmiş olacaksınız.

Büyüleyici içeriği ile dikkat çeken bu parfüm; kendinizi doğada çok zevkli bir yürüyüş yaparmış gibi hissettirecek. Takdir edersiniz ki, parfüm seçimi kolay değil! Bu seçiminiz sırasında başkalarının dediklerinden ziyade parfümün üzerinizde nasıl koktuğunu dikkate almalısınız. Parfümü teninize uygulamanızın ardından birkaç saat geçtikten sonra kokunun gerçek kimliğiyle yüzleşeceksiniz. Bu parfümü denemenizin hemen ardından kalitesini hissetme şansına sahip olacaksınız.

Avon Celebre EDT Kadın Parfüm 50 ml Yorumları

Kadın Parfüm
Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant 150 ml Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant 150 ml 56.16₺ Avon Eve Duet Kadın Parfüm EDP 2x25 ml Avon Eve Duet Kadın Parfüm EDP 2×25 ml Avon Maxima Kadın Parfüm EDP 50 ml Avon Maxima Kadın Parfüm EDP 50 ml 170.00₺ Avon TTA Falling in Love Kadın Parfüm EDP 30 ml Avon TTA Falling in Love Kadın Parfüm EDP 30 ml 199.90₺