Warning: Undefined array key "wp-price" in /www/wwwroot/www.ucuzbakim.com/wp-content/themes/ucuzbakim/single.php on line 56

Warning: Undefined array key "wp-price" in /www/wwwroot/www.ucuzbakim.com/wp-content/themes/ucuzbakim/single.php on line 171
Avon Eve Duet Kadın Parfüm EDP 2×25 ml – Ucuz Bakım
  1. Ucuz Bakım
  2. Kadın Parfüm
  3. Avon Eve Duet Kadın Parfüm EDP 2×25 ml

Avon Eve Duet Kadın Parfüm EDP 2×25 ml

Avon Eve Duet Kadın Parfüm EDP 2x25 ml

Avon Eve Duet kadın parfümünün iki seçeneği vardır. Gündüz olan versiyonu Avon Eve Duet Radiant kadın parfümüdür.

Şu an en ucuz

Ürün fiyatları altı saate bir güncellenmektedir. Ucuz Bakım sadece fiyat karşılaştırma sitesidir. Yapmış olduğunu alışverişlerde hiç bir sorumluluk kabul etmez.

Bireyler günü enerjik ve iyi geçirmek için kendilerine özen gösterir. Bunun için rahat ve şık hissedilen kıyafetler tercih eder. Aynı zamanda ister evde ister dışarıda olsun sevdikleri kokuları kullanarak verimli ve pozitif enerji alır. Avon kadın parfümleri birçok kişiye hitap eder ve farklı notalar barındırarak imza kokusu edinmeye yardımcı olur. Temiz çiçeksi parfümleri sevenler Avon Eve Duet Kadın Parfümünü deneyebilir. Nilüfer kokusundan ilham alınarak tasarlanmış bir parfümdür. Çiçeksi, ferah ve yoğun olmayan kokulardan hoşlananlar için uygun bir parfümdür.

Avon Eve Duet Kadın Parfüm Çeşitleri

Avon Eve Duet kadın parfümünün iki seçeneği vardır. Gündüz olan versiyonu Avon Eve Duet Radiant kadın parfümüdür. Notalarında nilüfer, mandalina ve amber bulundurur. Daha meyvemsi ve çekici olarak sunulan gece parfümü ise Avon Eve Duet Sensual Kadın parfümüdür. Işık ve enerjiye göre iki parfümde farklı zamanlarda kullanılabilir. Avon Eve Duet Radiant nilüfer çiçeği kokusunu barındıran bir parfümdür. Notasında mor erik, paçuli ve nilüfer bulundurur. Günün keyifli ve enerjik geçmesini sağlar. Kalıcılıkları oldukça yüksektir.

Avon Eve Duet Kadın Parfüm Kullananlar

Gündüz ve gece kullanım için iki çeşidi bulunsa da kişiler istedikleri zaman parfümleri kullanarak kendilerini iyi hissedebilir. Tüm cilt tipleri için uygundur. Kalıcı oldukları için birçok kişi tarafından tekrar kullanılmaktadır. İmza parfüm kategorisine girebilecek düzeyde bir üründür.

İki taraflı bir parfüm olarak bilinir. Gece ve gündüz kokusu olarak iki çeşide ayrılmıştır. Çiçeksi ve daha yoğun meyveli olarak iki çeşitten istenilen kullanılabilir. Seyahatlerde ve özel davetlerde kolaylıkla taşınabilir. Şık ve kullanışlı bir ambalaja sahiptir. Kullanıcı yorumlarına göre iki koku karıştırılarak da uygulanabilmektedir. Yoğunluğu kişiye göre değişmekle birlikte baş ağrıtan bir yapısı olmamaktadır.

Avon Eve Duet Kadın Parfüm EDP 2×25 ml Yorumları

Kadın Parfüm
Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant 150 ml Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant 150 ml 56.16₺ Avon Eve Duet Kadın Parfüm EDP 2x25 ml Avon Eve Duet Kadın Parfüm EDP 2×25 ml Avon Maxima Kadın Parfüm EDP 50 ml Avon Maxima Kadın Parfüm EDP 50 ml 170.00₺ Avon TTA Falling in Love Kadın Parfüm EDP 30 ml Avon TTA Falling in Love Kadın Parfüm EDP 30 ml 199.90₺