1. Ucuz Bakım
  2. Kadın Parfüm
  3. Avon Wish of Love Kadın Parfümü 50 ml

Avon Wish of Love Kadın Parfümü 50 ml

Avon Wish of Love Kadın Parfümü

Avon marka Wish of Love Edt Kadın Parfümü, gül yaprakları ve kiraz çiçeğinin büyüleyici etkisi ile mükemmel bir kokuya sahiptir.

Şu an en ucuz Amazon 54.62₺ Çiçek Sepeti 56.90₺ Avon 65.99₺ PttAVM 99.9₺ Morhipo 122.05₺

Ürün fiyatları altı saate bir güncellenmektedir. Ucuz Bakım sadece fiyat karşılaştırma sitesidir. Yapmış olduğunu alışverişlerde hiç bir sorumluluk kabul etmez.

Avon Wish of Love Kadın Parfümü tüm cilt tipleri için ve gündelik hayatta kullanım için oldukça uygundur. Avon tarafından özel olarak tasarlanmış hijyenik cam şişe ve sprey başlığı sayesinde Wish of Love kadın parfümleri bedeninizin istediğiniz bölgesine pratik bir şekilde uygulanabilir. Bedeninizde uyguladığınız bölgenin kuru ve temiz olması parfümden en etkili performansı almak için oldukça önemlidir. Wish of Love ve tüm diğer Avon marka parfümlerin kalıcılığını artırmak için temiz ve kuru kıyafetlerinizin üzerine uygulayabilirsiniz. Wish of Love parfümü 50 mili litrelik hafif ve şık şişesiyle kişisel çantada ve seyahat ederken kullandığınız çantada bulundurabilirsiniz.

Avon Wish of Love İçinde Ne Var?

Avon Wish of Love Kadın Parfümünün içinde narin çiçekler, taze meyve özleri, gül yaprakları ve kiraz çiçeğinin, kızılcık ile buluşuyor. Parfümde en çok hissedilen arama olan kızılcık meyvesi ve kiraz çiçeğinin tomurcuklarının uyumunu hissedeceksiniz. Parfümün temeli olan misk aroması sayesinde, afrodizyak bir etki sağlar. İçinde bulunan alkolün uçucu bir yapıya sahip olması nedeniyle parfümün öz kokularının etrafa yayılmasına yardımcı olur. Ekstra olarak özel formülünde bulunan sandal ve sedir ağaçlarının özünü içinde barındıran Wish of Love parfümü sizleri ferah ve sıcak bir kokuyla karşılar. Dermatolojik testlerin hepsinden geçen Avon Wish of Love parfümü tüm ciltlerde kullanılmak için uygundur.

Avon Wish Of Love Parfüm Kokusu Nasıl?

Avon Wish of Love Kadın Parfümü ilk baharı müjdeleyen meyve ve çiçeklerin harmanladığı mükemmel bir kokuya sahiptir. Wish of Love parfümü sayesinde kendinizi baharda açmış çiçek bahçesinde bulabilirsiniz. Özellikle yaz ve ilkbahar aylarında kullanım için hafif ve güzel kokusu tercih edilme sebeplerinden biridir. Birbirleri ile uyum sağlayan, parfüme kendi öz kokusunu katan çiçek, meyve ve misk kokuları size enerji verecektir. Avon tarafından özel formülü sayesinde doğal ve hoş bir kokuya sahip olmanızı sağlar. Kullandığınız parfümleri, kulak arkası, bilek, göğüs ortası ve kulak arkası gibi bölgelere uygulayarak vücut ısınızla bütünleşerek kokunun kalıcı olmasını sağlar. Keyifli ve hayatınıza enerji katan bir gün geçirmek istiyorsanız parfümünüzü Wish of Love kadın parfümü tercih edebilirsiniz.

Avon Wish of Love Kadın Parfümü 50 ml Yorumları

Kadın Parfüm
Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant 150 ml Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant 150 ml 56.16₺ Avon Eve Duet Kadın Parfüm EDP 2x25 ml Avon Eve Duet Kadın Parfüm EDP 2×25 ml Avon Maxima Kadın Parfüm EDP 50 ml Avon Maxima Kadın Parfüm EDP 50 ml 170.00₺ Avon TTA Falling in Love Kadın Parfüm EDP 30 ml Avon TTA Falling in Love Kadın Parfüm EDP 30 ml 199.90₺