Warning: Undefined array key "wp-price" in /www/wwwroot/www.ucuzbakim.com/wp-content/themes/ucuzbakim/single.php on line 56

Warning: Undefined array key "wp-price" in /www/wwwroot/www.ucuzbakim.com/wp-content/themes/ucuzbakim/single.php on line 171
Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant 150 ml – Ucuz Bakım
  1. Ucuz Bakım
  2. Kadın Parfüm
  3. Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant 150 ml

Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant 150 ml

Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant 150 ml

Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant 150 ml ter kokusunu kesin önler. 48 saat koruma sağlar. Kıyafetlerde iz bırakmaz.

Şu an en ucuz PttAVM 56.16₺ Çiçek Sepeti 59.90₺ Amazon 59.95₺ Morhipo 99.90₺

Ürün fiyatları altı saate bir güncellenmektedir. Ucuz Bakım sadece fiyat karşılaştırma sitesidir. Yapmış olduğunu alışverişlerde hiç bir sorumluluk kabul etmez.

Deodorant bireylerin ter kokularını önlemeye ve kendilerini iyi hissetmelerini sağlamak için üretilen kadın parfüm ve dedorant bir bakım ürünüdür. Genellikle sprey ve stick formda deodorantlar bulunmaktadır. Kişiler farklı formda deodorantları ihtiyaçlarına göre aynı anda kullanabilmektedir. Örneğin spor salonlarında stick deodorant çeşitleri daha çok kullanılırken sprey formda olan ürünler evde sıklıkla tercih edilmektedir.

Garnier mineral saf temiz deodorant serisi oldukça ferahlatıcı bir etkiye sahiptir. Ter kokusunu önler ve uygulandıktan sonra hemen kuruduğu için kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Bu nedenle tüketicilerin en çok memnun kaldığı roll on deodorantlar arasında yer almaktadır.

Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant Nasıl Kullanılır?

Garnier mineral saf temiz 48 saat deodorant temiz cilde uygulanmalıdır. Islak ya da kuru cilde roll on ya da sprey form uygulanmalıdır. Ürün kuruduktan sonra kıyafetler giyilebilir. Kişi terlediğinde ve kendini iyi hissetmek istediği zamanlarda tekrar kullanabilir. Boyutlarının küçük olması taşımayı kolaylaştırmaktadır. Bireyler rahatlıkla seyahatlerde ya da dışarıda da kullanarak kendilerini ferah ve temiz hissedebilir.

Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant Kullananlar

Garnier mineral saf temiz roll on ya da sprey deodorant ter kokusunu kesin önler. Ancak terlemeyi önleyici etkisi yoktur. Terlemeyi önleyen deodorant çeşitleri sağlıklı ürünler arasında yer almamaktadır. Garnier mineral deodorant 48 saat koruma sağlar. Kıyafetlerde iz bırakmaz. Deodorant uygulandıktan sonra hızlı bir şekilde kuruduğu için kıyafetler rahatlıkla giyilebilir.

Kişi çok sık terliyor ve ferah kokuya gereksinim duyarsa rahatlıkla Garnier mineral saf deodorant kullanabilir. Böylece ter kokusu önleme özelliği artar ve ferah kokusu ile kişi kendini daha iyi hissedebilir. Cildi nefes aldırma özelliği bulundurmaktadır. Hassas cilt tipleri için de kullanım önerilmektedir. Herhangi bir alerji ya da kaşıntıya neden olmamaktadır. İçerisinde çay ağacı yağı bulundurduğu için antiseptik özelliğe sahiptir ve uygulandığında ferah bir koku bırakır. Terlendiği zaman ürün hemen kurumayı sağladığı için bireyler rahatlıkla dışarıda dolaşabilmektedir. Hassas cilt tipleri için uygun olduğundan yakma, kaşıntı ya da alerjiye neden olmaz.

Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant 150 ml Yorumları

Kadın Parfüm
Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant 150 ml Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant 150 ml 56.16₺ Avon Eve Duet Kadın Parfüm EDP 2x25 ml Avon Eve Duet Kadın Parfüm EDP 2×25 ml Avon Maxima Kadın Parfüm EDP 50 ml Avon Maxima Kadın Parfüm EDP 50 ml 170.00₺ Avon TTA Falling in Love Kadın Parfüm EDP 30 ml Avon TTA Falling in Love Kadın Parfüm EDP 30 ml 199.90₺