Warning: Undefined array key "wp-price" in /www/wwwroot/www.ucuzbakim.com/wp-content/themes/ucuzbakim/single.php on line 56

Warning: Undefined array key "wp-price" in /www/wwwroot/www.ucuzbakim.com/wp-content/themes/ucuzbakim/single.php on line 171
Avon TTA Falling in Love Kadın Parfüm EDP 30 ml – Ucuz Bakım
  1. Ucuz Bakım
  2. Kadın Parfüm
  3. Avon TTA Falling in Love Kadın Parfüm EDP 30 ml

Avon TTA Falling in Love Kadın Parfüm EDP 30 ml

Avon TTA Falling in Love Kadın Parfüm EDP 30 ml

Avon TTA Falling in Love kadın parfümü adından da anlaşılacağı üzere aşkı, çekiciliği yansıtan bir kokudur. Farklı, özel, imza parfümlerden biridir.

Şu an en ucuz Çiçek Sepeti 199.90₺ PttAVM 300₺

Ürün fiyatları altı saate bir güncellenmektedir. Ucuz Bakım sadece fiyat karşılaştırma sitesidir. Yapmış olduğunu alışverişlerde hiç bir sorumluluk kabul etmez.

Meyveli parfümler her kişiye hitap etmemektedir. Aynı zamanda parfümler tenlere göre farklı kokulara büründüğü için herkes rahatlıkla kullanamamaktadır. Ancak meyveli, orijinal koku sevenler kendilerine uygun parfümleri Avon’da bulabilmektedir. Farklı, özgün, her cilt tipine uygun kadın parfümleri ve vücut losyonları üreterek beklentilere karşılık verir.

Çekici, özgün ve seksi parfüm seçenekleri Avon markasında bulunmaktadır. Uygun fiyatlı, kaliteli koku alternatifleri sunarak kişileri iyi hissettirir. Avon TTA Falling in Love kadın parfümü adından da anlaşılacağı üzere aşkı, çekiciliği yansıtan bir kokudur. Farklı, özel, imza parfümlerden biridir.

Avon TTA Falling in Love Kadın Parfüm Yorumlar

Parfüm notaları koku hakkında bilgi vermektedir. İçerisinde sevilmeyen ve alerji yapan kokular bulunuyorsa parfüm seçilmez. Ancak sevilen notalar bulunuyorsa kişiler koklamadan kendilerine uygun parfümleri seçebilmektedir. Avon TT Falling in Love kadın parfümü notaları şu şekildedir:

Meyveli, oryantal ve farklı kokular sevenlere hitap etmektedir. Aynı zamanda içinde misk içerdiğinden dolayı odunsu kokuya da sahiptir. Ağır, yoğun meyveli koku sevenler için idealdir. Kalıcı olmakla birlikte tazelendiğinde yoğunluğu artmaktadır. Avon Falling in Love Kadın Parfümü kalıcı parfümlerden biridir. Özel günlerde de rahatlıkla tercih edilebilir. Buğday tenli kişilerde kalıcılığı daha yüksektir.

Avon TTA Falling in Love Kadın Parfüm Kullananlar

Avon parfümleri arasında kalıcılığı yüksek parfümlerdendir. Yoğun bir koku olmasına rağmen hassasiyeti olanlarda ağrıya, mide bulantısına neden olmaz. Her cilt tipi için uygundur. Bileklerin iç kısmı, boyun bölgesine uygulandığında kalıcılığı daha fazladır. Meyveli, oryantal koku sevenlere hitap eder. Misk, portakal çiçeği, limon, mandalina içeren vücut kremleri ya da losyonları ile birlikte kullanıldığında daha uyumlu ve kalıcı bir koku haline gelir.

Aşk, cesaret ve özgüveni anımsatan Avon Falling in Love kadın parfümü her gün kullanım için idealdir. Aynı zamanda özel günlerde de rahatlıkla kullanılabilir. Farklı, çekici aynı zamanda doğallığı yansıttığı için kişiyi daha özel hissettirir.

Avon TTA Falling in Love Kadın Parfüm EDP 30 ml Yorumları

Kadın Parfüm
Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant 150 ml Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant 150 ml 56.16₺ Avon Eve Duet Kadın Parfüm EDP 2x25 ml Avon Eve Duet Kadın Parfüm EDP 2×25 ml Avon Maxima Kadın Parfüm EDP 50 ml Avon Maxima Kadın Parfüm EDP 50 ml 170.00₺ Avon TTA Falling in Love Kadın Parfüm EDP 30 ml Avon TTA Falling in Love Kadın Parfüm EDP 30 ml 199.90₺