Warning: Undefined array key "wp-price" in /www/wwwroot/www.ucuzbakim.com/wp-content/themes/ucuzbakim/single.php on line 56

Warning: Undefined array key "wp-price" in /www/wwwroot/www.ucuzbakim.com/wp-content/themes/ucuzbakim/single.php on line 171
Avon Maxima Kadın Parfüm EDP 50 ml – Ucuz Bakım
  1. Ucuz Bakım
  2. Kadın Parfüm
  3. Avon Maxima Kadın Parfüm EDP 50 ml

Avon Maxima Kadın Parfüm EDP 50 ml

Avon Maxima Kadın Parfüm EDP 50 ml

Avon Maxima taze, çiçeksi kokulardan hoşlananların beğenebileceği bir parfümdür. Notalarında yasemin, ımmortelle çiçeği, nektarin karışımı bulunmaktadır.

Şu an en ucuz Amazon 170.00₺ Çiçek Sepeti 174.90₺ PttAVM 189₺ Avon 223.00₺

Ürün fiyatları altı saate bir güncellenmektedir. Ucuz Bakım sadece fiyat karşılaştırma sitesidir. Yapmış olduğunu alışverişlerde hiç bir sorumluluk kabul etmez.

Kişiler kendilerini iyi hissetmek için sevdikleri kadın parfümleri kullanmaktadır. Özellikle kokular anıları çağrıştırdığı için birçok kişinin imza kokusu bulunmaktadır. Aynı zamanda kişiler koku parfüm seçimleri ile tanınmaktadır. Avon markasının kalıcı, farklı içerikte birçok parfümleri bulunmaktadır. Kadın parfümleri önerilerinde Avon markası öne çıkmaktadır. Çiçeksi, oryantal, fresh, baharatlı birçok parfüm seçenekleri bulunmaktadır. Hem gençlere hem de yetişkinlere hitap eden farklı kokular barındırır.

Avon Maxima Kadın Parfüm Nasıl Kullanılır?

Parfümün kalıcı olması için bilek içlerine ve genellikle kulağın arkasına uygulama yapılır. Damar üzerinde kullanıldığı için parfüm aktif olarak kokmaya devam eder ve daha kalıcı olur. Bu yüzden tüm parfümleri bilek içlerine uygulamada fayda vardır. Aynı zamanda yoğun koku severler için kıyafetlerin üzerine de sıkılarak kalıcılık artırılır.

Avon Maxima Kadın Parfüm Kullananlar

Avon Maxima taze, çiçeksi kokulardan hoşlananların beğenebileceği bir parfümdür. Notalarında yasemin, ımmortelle çiçeği, nektarin karışımı bulunmaktadır. Çiçek ve meyve kokusunun karışımıdır. Ancak çok yoğun, rahatsız edici yapıda olmaması nedeniyle birçok kişi tarafından tercih edilir. Farklı, özgün imza olabilecek bir parfümdür. Parfüm şişesinin tasarımı oldukça estetik ve şıktır. Böylece odalarda açık alanlarda kullanarak görsel şıklık açısından da kullanılabilir. Şeffaf şişe olması kalan miktarın görülmesini sağlar.

Kalıcılığı fazladır ancak farklı tenlerde çabuk uçabileceği için tazelemek gerekir. Aynı koku içeren roll on kullanıldığında koku değişmesi yaşanmaz ve daha kalıcı bir hale gelir. Avon Maxima kadın parfümü kişiye enerji verir, güzel anıları çağrıştırır.

Avon Maxima Kadın Parfüm Yorumlar

Kişiye enerji veren, ateş elementini yükselten bir parfümdür. Farklı, özgün kokular sevenlere hitap eder. Kişinin enerjik ve iyi hissetmesini sağlar. Gençlerin beğenebileceği çiçeksi meyveli bir parfümdür.

Avon Maxima Kadın Parfüm EDP 50 ml Yorumları

Kadın Parfüm
Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant 150 ml Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant 150 ml 56.16₺ Avon Eve Duet Kadın Parfüm EDP 2x25 ml Avon Eve Duet Kadın Parfüm EDP 2×25 ml Avon Maxima Kadın Parfüm EDP 50 ml Avon Maxima Kadın Parfüm EDP 50 ml 170.00₺ Avon TTA Falling in Love Kadın Parfüm EDP 30 ml Avon TTA Falling in Love Kadın Parfüm EDP 30 ml 199.90₺