1. Ucuz Bakım
  2. Kadın Parfüm
Kadın Parfüm
Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant 150 ml Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant 150 ml 56.16₺ Avon Eve Duet Kadın Parfüm EDP 2x25 ml Avon Eve Duet Kadın Parfüm EDP 2×25 ml Avon Maxima Kadın Parfüm EDP 50 ml Avon Maxima Kadın Parfüm EDP 50 ml 170.00₺ Avon TTA Falling in Love Kadın Parfüm EDP 30 ml Avon TTA Falling in Love Kadın Parfüm EDP 30 ml 199.90₺ Avon Soft Musk Delice Kadın Parfüm EDT 50 ml Avon Soft Musk Delice Kadın Parfüm EDT 50 ml 124.99₺ Avon Lily Soft Musk Kadın Parfüm 50 ml Avon Lily Soft Musk Kadın Parfüm 50 ml 89.90₺ Avon Summer White Paradise Kadın Parfüm 50 ml Avon Summer White Paradise Kadın Parfüm 50 ml 79.90₺ Avon Celebre EDT Kadın Parfüm 50 ml Avon Celebre EDT Kadın Parfüm 50 ml 94.90₺ Avon Wish of Love Kadın Parfümü Avon Wish of Love Kadın Parfümü 50 ml 54.62₺

Kadın Parfüm

Parfüm deyip geçmemelisiniz! Parfümler; farkında olmadan kişiliğimizi ve tarzımızı yansıtan ürünler arasında bulunur. Bu noktada, siz de tarzınıza, yaşınıza, beğenilerinize ve ruh halinize uygun olarak parfüm seçimi yapabilirsiniz. Ancak, yine kadın parfüm seçimi sırasında birtakım kriterlere dikkat etmeniz şart!

Bayan Parfümleri

Yoğun tempolu bir günde kalıcılığı daha uzun süren bir parfümden yana seçim yapmalısınız. Bu noktada, baharatlı ve odunsu notalar barındıran parfümlerin sizin için en iyi tercih olacağını ifade edebiliriz. Buna ek olarak, parfüm seçimi sırasında ürünün bileşenlerini göz önünde bulundurmalısınız. Bir başka deyişle, sizi en iyi şekilde yansıtacak türden kokulara sahip parfümleri tercih etmelisiniz.

Kadın parfüm seçimi; insanların ihtiyaçlarına göre farklılık gösterir. Her insanın ten kokusu kendisine özgüdür. Bu noktada, parfüm seçiminiz sırasında kendi cildinize göre seçim yapmalısınız. Ayrıca, parfümü cildinize uyguladıktan yarım saat sonra algıladığınız kokuyu dikkate almalısınız. Buna ek olarak, parfüm seçiminiz mevsim koşullarından da etkilenmeli! Örneğin, sıcak yaz aylarında daha hafif kokular sizin için uygun olacaktır. Otuzlu yaşlarda bir kadınsanız yoğun ve egzotik kokular tercihiniz olmalı! Buna ek olarak, orta ve üzeri yaşlar için ise şekerli kokuların uygun olduğunu ifade etmeliyiz.

En İyi Kadın Parfümleri

En iyi kadın parfümleri arayışında iseniz klasik ve birçok kişi tarafından tercih edilen ürünlere yönelmelisiniz.

Kadın Parfüm Markaları

Kadınlara hitap eden çok sayıda parfüm markası var! Bunlardan bazılarının dünya çapında bir popülerliğe sahip olduğunu söyleyebiliriz. Bu markalar: Hermes, Xerjoff, Nicolai, Dior, Clive Christian, Roja Parfums, Byredo, Dolce&Gabbana, Ex Nihilo, Herve Gambs, Montale ve Avon’dur.