1. Ucuz Bakım
  2. Kadın Parfüm
  3. Avon Summer White Paradise Kadın Parfüm 50 ml

Avon Summer White Paradise Kadın Parfüm 50 ml

Avon Summer White Paradise Kadın Parfüm 50 ml

Avon’un gözde parfüm serisi olan Avon Summer White serisinin Paradise parçası yaz meltemini teninize taşıyacak.

Şu an en ucuz Çiçek Sepeti 79.90₺

Ürün fiyatları altı saate bir güncellenmektedir. Ucuz Bakım sadece fiyat karşılaştırma sitesidir. Yapmış olduğunu alışverişlerde hiç bir sorumluluk kabul etmez.

Avon’un gözde kadın parfümü olan Avon Summer White serisinin Paradise parçası yaz meltemini teninize taşıyacak. Tüm ciltlerine uygun olmasıyla birlikte temiz teninize ve kıyafetlerinize gönül rahatlığıyla günlük olarak uygulayabilirsiniz! Özellikle yaz aylarına oldukça yakışacak olan bu çiçeksi koku, hafifliğiyle her gün arayacağınız bir koku olacak!

Avon Summer White Paradise Yorumları

Her kadının kendisiyle bütünleşmesini istediği karakteristik kokuları içerisinde birleştiren Avon Summer White Paradise, bu yazın hit yaz kokusu olacak denebilir. Bu parfüm, zencefil, zambak, amber ve şeftali çiçeklerinin birleşimiyle benzersiz ve samimi bir uyum sağlıyor. Yaz günlerinde ağır kokulardan kaçınılması gerektiği bilinir çünkü yaz günlerinde ağır parfüm kullanımı yoğun nem ve sıcak altında boğucu gelir. Tam aksine Summer White Paradise, tüm gün kokusuyla sizin ve çevrenizdekilerin beğenisini toplayacak ferah bir kokudur, ağırlık yapmaz. Ayrıca bu parfüm hafifliğinden ödün vermeden istenilen ışıltıyı da vermesiyle son zamanlarda kadınlar tarafından oldukça talep gören parfümler arasındaki yerini koruyor. Çiçek bahçelerini üzerinizde taşıyor gibi hissettirecek olan bu koku, kendinizi bulduğunuz vazgeçilmez kokunuz haline gelecek!

Avon Summer White Paradise Kadın Parfüm 50 ml Yorumları

Kadın Parfüm
Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant 150 ml Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant 150 ml 56.16₺ Avon Eve Duet Kadın Parfüm EDP 2x25 ml Avon Eve Duet Kadın Parfüm EDP 2×25 ml Avon Maxima Kadın Parfüm EDP 50 ml Avon Maxima Kadın Parfüm EDP 50 ml 170.00₺ Avon TTA Falling in Love Kadın Parfüm EDP 30 ml Avon TTA Falling in Love Kadın Parfüm EDP 30 ml 199.90₺