1. Ucuz Bakım
  2. Cilt Bakım
  3. Garnier Botanik Rahatlatıcı Gül Suyu Nemlendirici Krem 50 ml

Garnier Botanik Rahatlatıcı Gül Suyu Nemlendirici Krem 50 ml

Garnier Botanik Rahatlatıcı Gül Suyu Nemlendirici Krem 50 ml

Garnier Botanik Rahatlatıcı Gül Suyu Nemlendirici Krem, cilt için rahatlatıcı ve nemlendirici bir kremdir.

Şu an en ucuz Çiçek Sepeti 99.00₺ PttAVM 114.92₺

Ürün fiyatları altı saate bir güncellenmektedir. Ucuz Bakım sadece fiyat karşılaştırma sitesidir. Yapmış olduğunu alışverişlerde hiç bir sorumluluk kabul etmez.

Garnier Botanik Rahatlatıcı Gül Suyu Nemlendirici Krem, cilt için rahatlatıcı ve nemlendirici bir kremdir. Garnier tarafından üretilen bu ürün, gül suyunun yanı sıra bütünsel bir bakım sağlamak amacıyla çeşitli doğal bitki özlerini de içerir. Garnier Botanik Rahatlatıcı Gül Suyu Nemlendirici Krem, cildin nem seviyesini düzenleyerek cilt yüzeyinde nem tutucu bir tabaka oluşturur. Bu sayede cilt nemlendirilir ve rahatlatılır. Ayrıca, gül suyu ve doğal bitki özleri sayesinde ciltteki iritasyonlar azaltılır ve cilt görünümü düzgünleştirilir. Garnier Botanik Rahatlatıcı Gül Suyu Nemlendirici Krem, 50 ml'lik bir şişe içinde sunulmaktadır.

Garnier Botanik Rahatlatıcı Gül Suyu Nemlendirici Krem Kullanımı

Garnier Botanik Rahatlatıcı Gül Suyu Nemlendirici Krem, cildin temiz ve kuruluk işareti olmayan bir durumda en iyi şekilde kullanılması önerilir. Bu krem, cilt için nemlendirici ve rahatlatıcı bir üründür ve gül suyu ve doğal bitki özleri içerir. Kremi kullanırken, cildinize uygun bir miktar alın ve yüz ve boyun bölgelerine eşit şekilde dağıtın. Kremi yüzünüzde dairesel hareketlerle masaj yaparak ciltte iyice yedirin. Garnier Botanik Rahatlatıcı Gül Suyu Nemlendirici Krem, hem gündüz hem de gece kullanıma uygun bir üründür. Cilt tipinize ve ihtiyaçlarınıza göre, gündüzde cildinize uygun bir nemlendirici krem veya güneş koruyucusu da kullanarak kullanımı tamamlayabilirsiniz. Garnier Botanik Rahatlatıcı Gül Suyu Nemlendirici Krem, cilt tipinize ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak her gün veya haftada birkaç kez kullanılabilir.

Garnier Botanik Rahatlatıcı Gül Suyu Nemlendirici Krem 50 ml Yorumları

Cilt Bakım
Blistex MedPlus Balm Onarım & Koruma Dudak Balmı Spf 15 7 ml Blistex MedPlus Balm Onarım & Koruma Dudak Balmı Spf 15 7 ml Neutrogena Norveç Formülü Besleyici Bakım Kremi 300 ml Neutrogena Norveç Formülü Besleyici Bakım Kremi 300 ml 23.39₺ Garnier Botanik Rahatlatıcı Gül Suyu Nemlendirici Krem 50 ml Garnier Botanik Rahatlatıcı Gül Suyu Nemlendirici Krem 50 ml 99.00₺ Neutrogena El Kremi Parfümsüz 75 ml Neutrogena El Kremi Parfümsüz 75 ml 33.28₺