1. Ucuz Bakım
  2. Cilt Bakım
  3. Avon Bubble Bath Yasemin Kokulu Banyo Köpüğü

Avon Bubble Bath Yasemin Kokulu Banyo Köpüğü

Avon Bubble Bath Yasemin Kokulu Banyo Köpüğü

Avon Bubble Bath Yasemin Kokulu Banyo Köpüğü ile hoş kokulu duşlar ile mümkün. Meyve ve çiçek kokuları rahatır ve anıları çağrıştırır.

Şu an en ucuz GittiGidiyor 36.99₺ Modanisa 39.35₺ Çiçek Sepeti 43.90₺ Morhipo 45.75₺

Vücudun stresten arınması güzel ve hoş kokulu duşlar ile mümkündür. Kişiler meyve, çiçek kokularını duyumsadıklarında rahatlar ve anıları çağrıştırır. Bu yüzden mümkün olduğunca duşta da sevdikleri kokulara sahip ürünleri tercih eder. Avon Bubble Bath Yasemin Kokulu Banyo Köpüğü de kadın cilt bakım ürünleri arasındadır.

Banyo köpükleri genellikle küvet olan banyolarda keyifli vakit geçirmek için kullanılır. Ancak duşakabin olan banyolarda da kişiler hoş koku bırakması için cildine uygulamaktadır. Aynı zamanda bu tarz çok köpüren ürünler temizlik amacıyla da kullanılmaktadır. Köpükler ile koltuk, kanepe, sandalye, perde gibi eşyaların temizlenmesinde kolaylık sağlar ve hoş koku bırakır.

Avon Bubble Bath Yasemin Kokulu Banyo Köpüğü Ne İşe Yarar?

Banyo köpükleri genellikle küvetlerde köpük oluşturması ve aromatik koku yayması için kullanılır. Bazı ürünlerin içinde simlerde bulunmaktadır. Köpüklerin temizleyici etkisi mevcuttur ve köpükler tene temas etmesi, hoş koku bıraktığı için kişilerin rahatlamasına yardımcı olur.

Avon Bubble Bath Yasemin Kokulu Banyo Köpüğü Kullananlar

İçeriğindeki yasemin ile güzel, ferah kokulu bir ortam yaratır. Çok yoğun yapılı bir üründür ve az miktarda kullanılması yeterli olmaktadır. Vücut jeli gibi temizlik amaçlı kullanılırsa bolca durulama gerektirir. Aynı zamanda alerjik ve kuru cilde sahip olanlar dikkatli şekilde uygulamalıdır. Köpüklerin kalma süresi oldukça uzundur ve duş, banyoda keyifli dakikalar yaşanmasını, kişinin rahatlamasını sağlar.

İçeriklerine uygun olarak renkleri farklıdır. Ayrıca büyük boyda olduğu için uzun süreli kullanım için uygundur. Az miktarda küvete ürün koymak yeterli olacaktır. Bol köpük ve uzun süreli çiçek, meyve kokusu banyoyu sarar. Uyku problemi yaşayanlar lavantalı banyo köpüğü kullanarak rahatlayabilir ve sorunu doğal yollardan çözebilir. Uygun fiyatlı ürünlerdendir ve toplu alımlarda kampanyalar yapılmaktadır.

Avon Bubble Bath Yasemin Kokulu Banyo Köpüğü Yorumları

Cilt Bakım
Loreal Paris Glow Cherie Işıltılı Renkli Nemlendirici Medium 30 ml Loreal Paris Glow Cherie Işıltılı Renkli Nemlendirici Medium 30 ml 138.55₺ Garnier Botanik Ferahlatıcı Antioksidan Krem Üzüm Suyu 50 ml Garnier Botanik Ferahlatıcı Antioksidan Krem Üzüm Suyu 50 ml 59.99₺ Nivea Repair & Care Yoğun Bakım Kremi 300 ml Nivea Repair & Care Yoğun Bakım Kremi 300 ml 74.95₺ Sinoz No: 16 Miracle Yağ 100 ml Sinoz No: 16 Miracle Yağ 100 ml 174.34₺ Sinoz Leke Kremi 40 ml Sinoz Leke Kremi 40 ml 220.00₺ Arifoğlu E Vitamini ve Argan Yağlı Kaş Kirpik Yağı 10+10 ml Arifoğlu E Vitamini ve Argan Yağlı Kaş Kirpik Yağı 10+10 ml 34.95₺ Eda Taşpınar Doğal At Kılı Fırçası Eda Taşpınar Doğal At Kılı Fırçası 89.90₺ Herbaderm Superserum Saf C Vitamin 30 ml 73.99₺