1. Ucuz Bakım
  2. Cilt Bakım
  3. Avon Clearskin Blemish Clearing Akne ve Leke Düzgünleştirici Jel

Avon Clearskin Blemish Clearing Akne ve Leke Düzgünleştirici Jel

Avon Clearskin Blemish Clearing Akne ve Leke Düzgünleştirici Jel

Avon Clearskin Blemish Clearing Akne ve Leke Düzgünleştirici Jel sivilce görüntüsünü azaltıp cilt tonunu eşitlemeyi vadediyor.

Şu an en ucuz Çiçek Sepeti 25.90₺ Modanisa 26.99₺ GittiGidiyor 27.90₺ PttAVM 29.99₺ Avon 29.99₺ Morhipo 35.99₺

Hormonal sebepler, fazla yağ tüketimi, makyajın sık sık temizlenmemesi ya da yanlış bakım ürünleri kullanımından kaynaklanan birçok kadın cilt bakımı günümüzde kadınların korkulu rüyası haline gelmiştir. Özellikle yağlı ciltler akneye eğilim gösterdiğinden dolayı kullanılan bakım ürünlerinin içeriğinin dikkatli araştırılması gerekmektedir. Ağır ve yağlı içerikler barındıran ürünler ciltteki gözenekleri tıkar, nefes almasını engeller ve akne oluşumuna yol açar. Akneli ciltler sonrasında doğru bakımı yapsalar da ciltte kalan bazı lekeler stres kaynağı olmaktadır. Bu nedenle sonrasında renk eşitleyici ürünler kullanılmalıdır.

AVON Clearskin Blemish Clearing Kullanımı

Akneli ciltlerin muzdarip olduğu leke görüntüsünü, sıkça kapatıcı kullanarak üstünü örtmek yerine sorunu kökünden çözmek ve lekelerden kurtulmaya odaklanılmalıdır. Sivilce lekelerinden kurtulmak için bir servet harcamaya gerek yok! Güvenilir içeriği ve uygun fiyatı ile Avon, yenilenen Clearskin serisinin, Blemish Clearing Akneye Meyilli Ciltler İçin Leke Görünümünü Düzgünleştirici Jel üyesi ile sivilce görüntüsünü azaltıp cilt tonunu eşitlemeyi vadediyor. Akneye meyilli ciltler için özel olarak üretilmiş içeriğindeki buğday özü ve A vitamini ile sivilceyi iz bırakmadan kurutarak ortadan kaldırır. Avon Clearskin Blemish Clearing Jelin yalnızca sivilce üzerine uygulanması yeterlidir. Siz de Avon Clearskin Blemish Clearing Akneye Meyilli Ciltler İçin Leke Görünümünü Düzgünleştirici Jel ile tanışın ve ufak bir dokunuş ile kusursuz bir cildin sahibi olun!

Avon Clearskin Blemish Clearing Akne ve Leke Düzgünleştirici Jel Yorumları

Cilt Bakım
Loreal Paris Glow Cherie Işıltılı Renkli Nemlendirici Medium 30 ml Loreal Paris Glow Cherie Işıltılı Renkli Nemlendirici Medium 30 ml 138.55₺ Garnier Botanik Ferahlatıcı Antioksidan Krem Üzüm Suyu 50 ml Garnier Botanik Ferahlatıcı Antioksidan Krem Üzüm Suyu 50 ml 59.99₺ Nivea Repair & Care Yoğun Bakım Kremi 300 ml Nivea Repair & Care Yoğun Bakım Kremi 300 ml 74.95₺ Sinoz No: 16 Miracle Yağ 100 ml Sinoz No: 16 Miracle Yağ 100 ml 174.34₺ Sinoz Leke Kremi 40 ml Sinoz Leke Kremi 40 ml 220.00₺ Arifoğlu E Vitamini ve Argan Yağlı Kaş Kirpik Yağı 10+10 ml Arifoğlu E Vitamini ve Argan Yağlı Kaş Kirpik Yağı 10+10 ml 34.95₺ Eda Taşpınar Doğal At Kılı Fırçası Eda Taşpınar Doğal At Kılı Fırçası 89.90₺ Herbaderm Superserum Saf C Vitamin 30 ml 73.99₺