1. Ucuz Bakım
  2. Cilt Bakım
  3. Avon Clearskin Pore & Shine Arındırıcı Jel Temizleyici

Avon Clearskin Pore & Shine Arındırıcı Jel Temizleyici

Avon Clearskin Pore & Shine Arındırıcı Jel Temizleyici 75 ml

Avon Clearskin Pore & Shine Arındırıcı Jel Temizleyici 75 ml her cilt tipi için uygundur. Yağlı ve karma ciltler daha çok sevecektir.

Şu an en ucuz Çiçek Sepeti 32.90₺ Morhipo 35.99₺

Her cilt tipinin neme ihtiyacı vardır. Bu yüzden sabah ve akşam olmak üzere kadın cilt bakımı, cildin tipine uygun bir nemlendirici krem uygulamak gerekir. Aynı zamanda lekelenmeye meyilli cilt tipleri gündüzleri güneş kremi kullanmaya özen göstermelidir. Nemlendirici içinde güneş koruması mevcutsa tek olarak sürülebilir. Avon Clearskin Pore Shine nemlendirici krem spf içerir ve cildin ihtiyacı olan nemi sağlar. Bu sayede cilt pürüzsüz ve canlı görünür. Aynı zamanda Clearskin Pore shine mat görünüm veren nemlendirici krem makyaj öncesinde cildi nemlendirmek için de kullanılabilmektedir.

Avon Clearskin Pore Shine Mat Görünüm Veren Nemlendirici Krem Nasıl Kullanılır?

Avon clearskin mat görünüm veren nemlendirici her cilt tipi için uygundur. Ancak cildin yağ dengesini sağlayan içerikler olduğu için yağlı ve karma ciltler daha çok sevecektir. Cilt temizleme ürünü ile yıkanmalıdır. Sonrasında cilt tipine uygun tonik işlemi uygulanmalıdır. Nemlendirici olarak Avon Clearskin pore shine yani mat görünüm veren krem uygulanmalıdır. Yüz ve boyun bölgesine uygulanmalıdır. Güneş koruma yani spf içerdiğinden dolayı gündüz kullanıma uygundur. Ancak kişi cilt tedavisi görüyor ya da leke sorunu yaşıyorsa koruma etkisi yüksek olan kremler ile karıştırarak nemlendirici uygulamalıdır.

Avon Clearskin Pore Shine Mat Görünüm Veren Nemlendirici Krem Kullananlar

Spf içeren ürünlerin çoğunda parlama sorunu olmaktadır. Ancak Avon mat görünüm veren nemlendirici krem cildin mat görünmesini sağlar. Ciltteki yağlanma problemini kontrol altına alır. Sağlıklı mat bir görünüm sağlayarak kişinin solgun görünmesini engeller. Cildin nem ihtiyacını karşılar ve spf içerdiğinden dolayı cildi güneşe karşı korur. Aynı zamanda makyaj bazı olarak kullanılabilir. Ten ürünleri ile bütünleşir ve nem sağladığı için pul pul görünüm oluşmasını engeller.

Avon Clearskin Pore & Shine Arındırıcı Jel Temizleyici Yorumları

Cilt Bakım
Loreal Paris Glow Cherie Işıltılı Renkli Nemlendirici Medium 30 ml Loreal Paris Glow Cherie Işıltılı Renkli Nemlendirici Medium 30 ml 138.55₺ Garnier Botanik Ferahlatıcı Antioksidan Krem Üzüm Suyu 50 ml Garnier Botanik Ferahlatıcı Antioksidan Krem Üzüm Suyu 50 ml 59.99₺ Nivea Repair & Care Yoğun Bakım Kremi 300 ml Nivea Repair & Care Yoğun Bakım Kremi 300 ml 74.95₺ Sinoz No: 16 Miracle Yağ 100 ml Sinoz No: 16 Miracle Yağ 100 ml 174.34₺ Sinoz Leke Kremi 40 ml Sinoz Leke Kremi 40 ml 220.00₺ Arifoğlu E Vitamini ve Argan Yağlı Kaş Kirpik Yağı 10+10 ml Arifoğlu E Vitamini ve Argan Yağlı Kaş Kirpik Yağı 10+10 ml 34.95₺ Eda Taşpınar Doğal At Kılı Fırçası Eda Taşpınar Doğal At Kılı Fırçası 89.90₺ Herbaderm Superserum Saf C Vitamin 30 ml 73.99₺