1. Ucuz Bakım
  2. Cilt Bakım
  3. Avon Clearskin Pore & Shine Arındırıcı Jel Temizleyici

Avon Clearskin Pore & Shine Arındırıcı Jel Temizleyici

Avon Clearskin Pore & Shine Arındırıcı Jel Temizleyici 75 ml

Avon Clearskin Pore & Shine Arındırıcı Jel Temizleyici 75 ml her cilt tipi için uygundur. Yağlı ve karma ciltler daha çok sevecektir.

Şu an en ucuz Çiçek Sepeti 44.90₺ Amazon 79.00₺

Ürün fiyatları altı saate bir güncellenmektedir. Ucuz Bakım sadece fiyat karşılaştırma sitesidir. Yapmış olduğunu alışverişlerde hiç bir sorumluluk kabul etmez.

Her cilt tipinin neme ihtiyacı vardır. Bu yüzden sabah ve akşam olmak üzere kadın cilt bakımı, cildin tipine uygun bir nemlendirici krem uygulamak gerekir. Aynı zamanda lekelenmeye meyilli cilt tipleri gündüzleri güneş kremi kullanmaya özen göstermelidir. Nemlendirici içinde güneş koruması mevcutsa tek olarak sürülebilir. Avon Clearskin Pore Shine nemlendirici krem spf içerir ve cildin ihtiyacı olan nemi sağlar. Bu sayede cilt pürüzsüz ve canlı görünür. Aynı zamanda Clearskin Pore shine mat görünüm veren nemlendirici krem makyaj öncesinde cildi nemlendirmek için de kullanılabilmektedir.

Avon Clearskin Pore Shine Mat Görünüm Veren Nemlendirici Krem Nasıl Kullanılır?

Avon clearskin mat görünüm veren nemlendirici her cilt tipi için uygundur. Ancak cildin yağ dengesini sağlayan içerikler olduğu için yağlı ve karma ciltler daha çok sevecektir. Cilt temizleme ürünü ile yıkanmalıdır. Sonrasında cilt tipine uygun tonik işlemi uygulanmalıdır. Nemlendirici olarak Avon Clearskin pore shine yani mat görünüm veren krem uygulanmalıdır. Yüz ve boyun bölgesine uygulanmalıdır. Güneş koruma yani spf içerdiğinden dolayı gündüz kullanıma uygundur. Ancak kişi cilt tedavisi görüyor ya da leke sorunu yaşıyorsa koruma etkisi yüksek olan kremler ile karıştırarak nemlendirici uygulamalıdır.

Avon Clearskin Pore Shine Mat Görünüm Veren Nemlendirici Krem Kullananlar

Spf içeren ürünlerin çoğunda parlama sorunu olmaktadır. Ancak Avon mat görünüm veren nemlendirici krem cildin mat görünmesini sağlar. Ciltteki yağlanma problemini kontrol altına alır. Sağlıklı mat bir görünüm sağlayarak kişinin solgun görünmesini engeller. Cildin nem ihtiyacını karşılar ve spf içerdiğinden dolayı cildi güneşe karşı korur. Aynı zamanda makyaj bazı olarak kullanılabilir. Ten ürünleri ile bütünleşir ve nem sağladığı için pul pul görünüm oluşmasını engeller.

Avon Clearskin Pore & Shine Arındırıcı Jel Temizleyici Yorumları

Cilt Bakım
Blistex MedPlus Balm Onarım & Koruma Dudak Balmı Spf 15 7 ml Blistex MedPlus Balm Onarım & Koruma Dudak Balmı Spf 15 7 ml Neutrogena Norveç Formülü Besleyici Bakım Kremi 300 ml Neutrogena Norveç Formülü Besleyici Bakım Kremi 300 ml 23.39₺ Garnier Botanik Rahatlatıcı Gül Suyu Nemlendirici Krem 50 ml Garnier Botanik Rahatlatıcı Gül Suyu Nemlendirici Krem 50 ml 99.00₺ Neutrogena El Kremi Parfümsüz 75 ml Neutrogena El Kremi Parfümsüz 75 ml 33.28₺