1. Ucuz Bakım
  2. Cilt Bakım
  3. Avon Perceive Kadın Vücut Losyonu 150 ml

Avon Perceive Kadın Vücut Losyonu 150 ml

Avon Perceive Kadın Vücut Losyonu 150 ml

Avon Perceive Kadın Vücut Losyonu 150 ml Gerginlik hissinin oluşmasını engeller ve cildi nemli tutar. Çiçeksi kokusuyla rahatlanmasını sağlar.

Şu an en ucuz GittiGidiyor 26.89₺ PttAVM 29.99₺ Modanisa 29.99₺ Çiçek Sepeti 34.90₺

Kuru ciltlere sahip olanlar gerginlik hissinden rahatsız olur. Özellikle çok kuru cilt tipine sahip olanlar belirli aralıklarla cildini nemlendirmelidir. Bu sayede kadın cilt bakımı ve nem ihtiyacını karşılar ve daha parlak görünüm elde edilir. Nemli ciltte gergin hissi olmadığı için kişi rahatlar. Kuru ve yağlı cilt tipine göre vücut losyonları ve kremleri bulunmaktadır. Vücut kremleri daha yoğun yapıda olan ürünlerdir. Vücut losyonları ise daha kolay bir şekilde emilir, hafif yapılı nemlendiriciler arasındadır. Yaz aylarında, hemen hazırlanılması gereken durumlarda vücut losyonları tercih edilir. En sık kullanılan ürünlerden biri de Avon Perceive kadın vücut losyonudur. Çiçeksi kokuya sahiptir ve kişinin kendini iyi hissetmesini sağlar.

Avon Perceive Kadın Vücut Losyonu Ne İşe Yarar?

Cildin nem ihtiyacını karşılar. Gerginlik hissinin oluşmasını engeller ve cildi nemli tutar. Çiçeksi kokusuyla kişinin rahatlamasını sağlar. Vücudu batıklardan ve ölü derilerden arındırmak için kuru fırçalama sonrasında nemlendirmek gerekir. Kuru fırçalama işleminden sonra cildi nemlendirir ve hızlı bir şekilde emilir. Hafif yapılı üründür.

Avon Perceive Kadın Vücut Losyonu Nasıl Kullanılır?

Her cilt tipi için uygundur. Temiz cilde masaj yaparak uygulanmalıdır. Çiçek ve oryantal kokuların birleşimi ile kişi kendini çekici, cesaretli ve iyi hissedecektir. Notalarında sarı frezya, beyaz biber, gardenya, vanilya sandal ağacı, armut ve erik kokuları bulunmaktadır. Meyve ve çiçek karışımı yoğun koku sevenlere hitap etmektedir.

Avon Perceive Kadın Vücut Losyonu Kullananlar

Avon Perceive vücut losyonu hafif yapılıdır. Bu yüzden cilt tarafından hemen emilir. Kişiler hızlı hazırlanılması gereken durumlarda losyonun emilmesi için beklememektedir. Cildin nem ihtiyacını karşılar. Böylece ciltteki gerginlik hissi giderilir. Yapış yapış hissiyatı yoktur. Hoş meyveli, çiçek karışımı kokuya sahiptir.

Avon Perceive Kadın Vücut Losyonu 150 ml Yorumları

Cilt Bakım
Loreal Paris Glow Cherie Işıltılı Renkli Nemlendirici Medium 30 ml Loreal Paris Glow Cherie Işıltılı Renkli Nemlendirici Medium 30 ml 138.55₺ Garnier Botanik Ferahlatıcı Antioksidan Krem Üzüm Suyu 50 ml Garnier Botanik Ferahlatıcı Antioksidan Krem Üzüm Suyu 50 ml 59.99₺ Nivea Repair & Care Yoğun Bakım Kremi 300 ml Nivea Repair & Care Yoğun Bakım Kremi 300 ml 74.95₺ Sinoz No: 16 Miracle Yağ 100 ml Sinoz No: 16 Miracle Yağ 100 ml 174.34₺ Sinoz Leke Kremi 40 ml Sinoz Leke Kremi 40 ml 220.00₺ Arifoğlu E Vitamini ve Argan Yağlı Kaş Kirpik Yağı 10+10 ml Arifoğlu E Vitamini ve Argan Yağlı Kaş Kirpik Yağı 10+10 ml 34.95₺ Eda Taşpınar Doğal At Kılı Fırçası Eda Taşpınar Doğal At Kılı Fırçası 89.90₺ Herbaderm Superserum Saf C Vitamin 30 ml 73.99₺