Warning: Undefined array key "wp-price" in /www/wwwroot/www.ucuzbakim.com/wp-content/themes/ucuzbakim/single.php on line 56

Warning: Undefined array key "wp-price" in /www/wwwroot/www.ucuzbakim.com/wp-content/themes/ucuzbakim/single.php on line 171
Avon Nutra Effects Matte 5-in-1 BB Krem 30 ml – Ucuz Bakım
  1. Ucuz Bakım
  2. Cilt Bakım
  3. Avon Nutra Effects Matte 5-in-1 BB Krem 30 ml

Avon Nutra Effects Matte 5-in-1 BB Krem 30 ml

Avon Nutra Effects Matte 5-in-1 BB Krem 30 ml

Avon Nutra Effects Matte 5 in 1 BB Krem, yüzde ağırlık yapmayan hafif bir üründür. Fondötenin ciltte pütürlü görüntüsünü tarihe gömer.

Şu an en ucuz PttAVM 72₺ Amazon 74.90₺ Çiçek Sepeti 82.50₺ Avon 94.99₺

Ürün fiyatları altı saate bir güncellenmektedir. Ucuz Bakım sadece fiyat karşılaştırma sitesidir. Yapmış olduğunu alışverişlerde hiç bir sorumluluk kabul etmez.

Ciltteki renk eşitsizlikleri ve hafif izler üstü kapatılması istenen, can sıkıcı detaylardır. Cilt tonunu eşitlemek ve hafif lekeleri kapatmak için fondöten kullanmak her zaman uygun olmayabilir. Fondötenin ağır yapısı, cildin nefes almasına izin vermez ve rahatsız hissettirir. Özellikle yaz günlerinde böyle bir ağırlık taşınmak istenmese de kapatıcılığına ihtiyaç duyulan anlar olur. İşte böyle anlarda BB krem en çok tercih edilen seçenektir.

Avon Nutra Effects BB Krem Matte Kullananlar

Kadın cilt bakım ürünleri, kusurları kapatmak amaçlanırken ciltte yeni kusurlar da yaratabilmektedir. Bu nedenle cilde uygulanacak ürünlerin içeriği iyi incelenmelidir. Kusursuz içeriği ve uygun fiyatıyla Avon, bu kategoride de öne çıkmaktadır. Avon Nutra Effects Matte 5 in 1 BB Krem, yüzde ağırlık yapmayan hafif bir üründür. Fondötenin ciltte “cakey” olarak da adlandırılan pütürlü görüntüsünü tarihe gömen, karma ve yağlı ciltlere uygun üretilen yapısı sayesinde yağlı ciltlere uygulanan fondötenin ardından oluşan çok parlak ve yoğun bir tabaka görüntüsünden uzak mat ve hafif bir duruş vadetmektedir.

Avon Nutra Effects BB Krem Matte Ne İşe Yarar?

Buna ek olarak yağlı cilt tipine sahip kadınların gün boyu ve sürekli olarak yoğun ve yağlı yapıya sahip fondötenleri tercih etmesi, yapının cildin nefes almasına engel olmasından dolayı zaten akneye yatkınlık gösteren ciltlerinde önemli cilt kusurlarına neden olur. Avon Nutra Effects Matte 5 in 1 BB Krem, içeriğindeki söğüt yaprağı ve pirinç özü ile kapatıcılığının yanı sıra cildi besler ve cilt tarafından emilerek kullanım sırasında rahatsız etmez. Bunlara ek olarak 3 farklı renk tonuna sahiptir ve günlük kullanıma uygundur. Siz de Avon Nutra Effects Matte 5 in 1 BB Kremle tanıştıktan sonra makyaj çantanızın favorisi haline getireceksiniz!

Avon Nutra Effects Matte 5-in-1 BB Krem 30 ml Yorumları

Cilt Bakım
Blistex MedPlus Balm Onarım & Koruma Dudak Balmı Spf 15 7 ml Blistex MedPlus Balm Onarım & Koruma Dudak Balmı Spf 15 7 ml Neutrogena Norveç Formülü Besleyici Bakım Kremi 300 ml Neutrogena Norveç Formülü Besleyici Bakım Kremi 300 ml 23.39₺ Garnier Botanik Rahatlatıcı Gül Suyu Nemlendirici Krem 50 ml Garnier Botanik Rahatlatıcı Gül Suyu Nemlendirici Krem 50 ml 99.00₺ Neutrogena El Kremi Parfümsüz 75 ml Neutrogena El Kremi Parfümsüz 75 ml 33.28₺