1. Ucuz Bakım
  2. Cilt Bakım
  3. Avon Cannabis Sativa Oil Calm & Cleanse Temizleyici Yağ

Avon Cannabis Sativa Oil Calm & Cleanse Temizleyici Yağ

Avon Cannabis Sativa Oil Calm & Cleanse Temizleyici Yağ

İçeriğindeki kenevir özü ile Avon Cannabis Sativa Oil Calm & Cleanse Temizleyici Yağ, kızarıklık görünümünü azaltır, cildi dengeler ve nemlendirir.

Şu an en ucuz Çiçek Sepeti 49.90₺ Amazon 54.90₺

Ürün fiyatları altı saate bir güncellenmektedir. Ucuz Bakım sadece fiyat karşılaştırma sitesidir. Yapmış olduğunu alışverişlerde hiç bir sorumluluk kabul etmez.

Temizleyici ürünler kadın cilt bakımı en değerli ve başlangıç parçalarıdır. Herhangi bir bakım ürünü uygulamasından önce ya da günlük makyajı temizlemek amacıyla kullanılan temizleyiciler, kullanımının sıklığından dolayı içeriğinin de en dikkatli incelenmesi gereken ürünlerdir. Temizleyicilerin, gözeneklere biriken tüm kir, makyaj birikintisi ve fazla yağı mıknatıs gibi çekmesinin yanı sıra cildinize uygunluk göstermesi de gerekmektedir. Yağlı, karma ya da kuru ciltler, kendi cilt tiplerine uygun ve kalitesi bilindik bir ürünü uygun fiyatla Avon’a göz atarak bulabilmektedirler.

Avon Cannabis Sativa Oil Calm & Cleanse Temizleyici Yağ Yorumları

Avon, temizleyici kategorisine yeni bir içerikle damgasını vurmuş durumda. Bu ilginç içerik duyanların zihninde aynı soruyu tekrarlatıyor; “Kenevir mi?”. Evet kenevir! İçeriğindeki kenevir özü ile Avon Cannabis Sativa Oil Calm & Cleanse Temizleyici Yağ, kızarıklık görünümünü azaltır, cildi dengeler ve nemlendirir. Ayrıca kenevir uyarıcı değildir ve cilde dosttur. Bu bakımdan herhangi bir kaygı duyulmasına gerek yoktur. Kenevirin doğal antioksidan özelliği ve omega yağ asitlerince zengin olması bakımından Avon, bu temizleyici yağ şişesinin içerisinde yalnızca iyiliğe yer vermiş! Hatta Avon yenileyici özelliği ile bilinen kenevir kullanmakla kalmamış temizleyicinin yapısında da bir devrim yaratmıştır.

Avon Cannabis Sativa Oil Calm & Cleanse Temizleyici Yağ Kullananlar

Temizleyici yağın, yüze masaj yaparak uygulandıktan sonra süt formuna dönüşmesi için bir miktar ılık su da uygulanmalıdır. Avon Cannabis Sativa Oil Calm & Cleanse Temizleyici Yağ, uygulamanın sonunda aldığı kıvamla cildi derinlemesine temizler, ardında taze ve yenilenmiş bir cilt etkisi bırakır. Temiz ve parlayan cilt hem size iyi hissettirir hem de parıltısıyla tüm dikkatleri üzerinize çeker! Siz de Avon Cannabis Sativa Oil Calm & Cleanse Temizleyici Yağ ile tanıştıktan sonra cildinizdeki gözle görülür farka inanamayacaksınız!

Avon Cannabis Sativa Oil Calm & Cleanse Temizleyici Yağ Yorumları

Cilt Bakım
Blistex MedPlus Balm Onarım & Koruma Dudak Balmı Spf 15 7 ml Blistex MedPlus Balm Onarım & Koruma Dudak Balmı Spf 15 7 ml Neutrogena Norveç Formülü Besleyici Bakım Kremi 300 ml Neutrogena Norveç Formülü Besleyici Bakım Kremi 300 ml 23.39₺ Garnier Botanik Rahatlatıcı Gül Suyu Nemlendirici Krem 50 ml Garnier Botanik Rahatlatıcı Gül Suyu Nemlendirici Krem 50 ml 99.00₺ Neutrogena El Kremi Parfümsüz 75 ml Neutrogena El Kremi Parfümsüz 75 ml 33.28₺