1. Ucuz Bakım
  2. Kadın Bakım
  3. Kadın Parfüm
  4. Avon Summer White Paradise Kadın Parfüm 50 ml

Avon Summer White Paradise Kadın Parfüm 50 ml

Avon Summer White Paradise Kadın Parfüm 50 ml

Avon’un gözde parfüm serisi olan Avon Summer White serisinin Paradise parçası yaz meltemini teninize taşıyacak.

Şu an en ucuz Modanisa 31.99₺ Avon 49.99₺

Avon’un gözde kadın parfümü olan Avon Summer White serisinin Paradise parçası yaz meltemini teninize taşıyacak. Tüm ciltlerine uygun olmasıyla birlikte temiz teninize ve kıyafetlerinize gönül rahatlığıyla günlük olarak uygulayabilirsiniz! Özellikle yaz aylarına oldukça yakışacak olan bu çiçeksi koku, hafifliğiyle her gün arayacağınız bir koku olacak!

Avon Summer White Paradise Yorumları

Her kadının kendisiyle bütünleşmesini istediği karakteristik kokuları içerisinde birleştiren Avon Summer White Paradise, bu yazın hit yaz kokusu olacak denebilir. Bu parfüm, zencefil, zambak, amber ve şeftali çiçeklerinin birleşimiyle benzersiz ve samimi bir uyum sağlıyor. Yaz günlerinde ağır kokulardan kaçınılması gerektiği bilinir çünkü yaz günlerinde ağır parfüm kullanımı yoğun nem ve sıcak altında boğucu gelir. Tam aksine Summer White Paradise, tüm gün kokusuyla sizin ve çevrenizdekilerin beğenisini toplayacak ferah bir kokudur, ağırlık yapmaz. Ayrıca bu parfüm hafifliğinden ödün vermeden istenilen ışıltıyı da vermesiyle son zamanlarda kadınlar tarafından oldukça talep gören parfümler arasındaki yerini koruyor. Çiçek bahçelerini üzerinizde taşıyor gibi hissettirecek olan bu koku, kendinizi bulduğunuz vazgeçilmez kokunuz haline gelecek!

Kadın Bakım
Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant 150 ml Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant 150 ml 23.1₺ Garnier Hyaluronik Aloe Ferahlatıcı ve Nemlendirici Tonik Garnier Hyaluronik Aloe Ferahlatıcı ve Nemlendirici Tonik 30.99₺ Garnier Hyaluronik Aloe Nemlendirici Jel Garnier Hyaluronik Aloe Nemlendirici Jel 52.92₺ Garnier Saf Temiz 3 ü 1 arada Temizleme Jeli Garnier Saf Temiz 3 ü 1 arada Temizleme Jeli 29.99₺