1. Ucuz Bakım
  2. Kadın Bakım
  3. Kadın Parfüm
  4. Avon Maxima Kadın Parfüm EDP 50 ml

Avon Maxima Kadın Parfüm EDP 50 ml

Avon Maxima Kadın Parfüm EDP 50 ml

Avon Maxima taze, çiçeksi kokulardan hoşlananların beğenebileceği bir parfümdür. Notalarında yasemin, ımmortelle çiçeği, nektarin karışımı bulunmaktadır.

Şu an en ucuz PttAVM 83.20₺ Modanisa 83.99₺ Avon 125.00₺

Kişiler kendilerini iyi hissetmek için sevdikleri kadın parfümleri kullanmaktadır. Özellikle kokular anıları çağrıştırdığı için birçok kişinin imza kokusu bulunmaktadır. Aynı zamanda kişiler koku parfüm seçimleri ile tanınmaktadır. Avon markasının kalıcı, farklı içerikte birçok parfümleri bulunmaktadır. Kadın parfümleri önerilerinde Avon markası öne çıkmaktadır. Çiçeksi, oryantal, fresh, baharatlı birçok parfüm seçenekleri bulunmaktadır. Hem gençlere hem de yetişkinlere hitap eden farklı kokular barındırır.

Avon Maxima Kadın Parfüm Nasıl Kullanılır?

Parfümün kalıcı olması için bilek içlerine ve genellikle kulağın arkasına uygulama yapılır. Damar üzerinde kullanıldığı için parfüm aktif olarak kokmaya devam eder ve daha kalıcı olur. Bu yüzden tüm parfümleri bilek içlerine uygulamada fayda vardır. Aynı zamanda yoğun koku severler için kıyafetlerin üzerine de sıkılarak kalıcılık artırılır.

Avon Maxima Kadın Parfüm Kullananlar

Avon Maxima taze, çiçeksi kokulardan hoşlananların beğenebileceği bir parfümdür. Notalarında yasemin, ımmortelle çiçeği, nektarin karışımı bulunmaktadır. Çiçek ve meyve kokusunun karışımıdır. Ancak çok yoğun, rahatsız edici yapıda olmaması nedeniyle birçok kişi tarafından tercih edilir. Farklı, özgün imza olabilecek bir parfümdür. Parfüm şişesinin tasarımı oldukça estetik ve şıktır. Böylece odalarda açık alanlarda kullanarak görsel şıklık açısından da kullanılabilir. Şeffaf şişe olması kalan miktarın görülmesini sağlar.

Kalıcılığı fazladır ancak farklı tenlerde çabuk uçabileceği için tazelemek gerekir. Aynı koku içeren roll on kullanıldığında koku değişmesi yaşanmaz ve daha kalıcı bir hale gelir. Avon Maxima kadın parfümü kişiye enerji verir, güzel anıları çağrıştırır.

Avon Maxima Kadın Parfüm Yorumlar

Kişiye enerji veren, ateş elementini yükselten bir parfümdür. Farklı, özgün kokular sevenlere hitap eder. Kişinin enerjik ve iyi hissetmesini sağlar. Gençlerin beğenebileceği çiçeksi meyveli bir parfümdür.

Kadın Bakım
Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant 150 ml Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant 150 ml 23.1₺ Garnier Hyaluronik Aloe Ferahlatıcı ve Nemlendirici Tonik Garnier Hyaluronik Aloe Ferahlatıcı ve Nemlendirici Tonik 30.99₺ Garnier Hyaluronik Aloe Nemlendirici Jel Garnier Hyaluronik Aloe Nemlendirici Jel 52.92₺ Garnier Saf Temiz 3 ü 1 arada Temizleme Jeli Garnier Saf Temiz 3 ü 1 arada Temizleme Jeli 29.99₺