1. Ucuz Bakım
  2. Kadın Bakım
  3. Kadın Parfüm
  4. Avon Lily Soft Musk Kadın Parfüm 50 ml

Avon Lily Soft Musk Kadın Parfüm 50 ml

Avon Lily Soft Musk Kadın Parfüm 50 ml

Taze çiçeksi kokuların en vazgeçilmez parçalarından biri Avon Lily Soft Musk kadın parfümü uygun fiyatı, tüm cilt tiplerine uygunluğu dikkat çekiyor.

Şu an en ucuz Modanisa 44.99₺ Avon 55.00₺

Kokular düşündüğünüzden çok daha fazlasını anlatır, içerisinde kişiliğinizden küçük parçalarını taşır. Kendinize hitap eden parfümlerin kokusu içinizde bulunan, hissetmeyi sevdiğiniz o güzel duyguları ortaya çıkarır. Kadınların oldukça tercih ettiği taze çiçeksi kokuların en vazgeçilmez parçalarından biri Avon Lily Soft Musk kadın parfümü uygun fiyatı, tüm cilt tiplerine uygunluğu, temiz tene ve kıyafetlere istenilen sıklıkta uygulanabilmesi ile dikkat çekiyor. Siz de misk ve çiçeksi kokuların büyüleyici atmosferine bir göz atın!

Avon Lily Soft Musk Kadın Parfümü Yorumları

Avon’un kadın parfümü Soft Musk serisinin Lily parçası misk kokusunun yanı sıra çiçeksi kokusuyla oldukça tercih edilen kokulardan biri haline gelmiştir. İçerisindeki nadir bulunan ylang ylang çiçeğinin benzersiz kokusu parfümün en özel ve dikkat çekici özelliği olmuştur. Ayrıca içerisindeki beyaz misk, yasemin gül ve parfüme adını veren zambağın cezbedici karışımının benzersiz birleşimine siz de bayılacaksınız! Üzerinize oturacak bu taze kokuyu kullandıktan sonra etrafınızdan gelecek beğenilere ve sürekli parfümünüzün sorulmasına hazır olun. Eğer siz de ağırlık yapmayan hafif, ferah ve çiçeksi kokulardan hoşlanıyorsanız, Lily Soft Musk kadın parfümüne bir şans vermelisiniz!

Kadın Bakım
Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant 150 ml Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant 150 ml 23.1₺ Garnier Hyaluronik Aloe Ferahlatıcı ve Nemlendirici Tonik Garnier Hyaluronik Aloe Ferahlatıcı ve Nemlendirici Tonik 30.99₺ Garnier Hyaluronik Aloe Nemlendirici Jel Garnier Hyaluronik Aloe Nemlendirici Jel 52.92₺ Garnier Saf Temiz 3 ü 1 arada Temizleme Jeli Garnier Saf Temiz 3 ü 1 arada Temizleme Jeli 29.99₺