1. Ucuz Bakım
  2. Kadın Bakım
  3. Kadın Parfüm
  4. Avon Celebre EDT Kadın Parfüm 50 ml

Avon Celebre EDT Kadın Parfüm 50 ml

Avon Celebre EDT Kadın Parfüm 50 ml

Avon Celebre EDT kadın parfümü beyaz çiçeklerin harika görüntüsü ile beraber meyvelerin sahip olduğu eşsiz kokuyu bir araya getiriyor.

Şu an en ucuz Modanisa 56.99₺

Tüm cilt tipleri için uygun olan bu ürünü siz de gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ürünün harika çiçek meyve kokusuna kesinlikle hayran kalacaksınız. Günlük kullanıma uygun oluşu; bu parfümü öne çıkaran detaylardan yalnızca birisi! Buna ek olarak, temiz teninize ve kıyafetlerinize istediğiniz zaman herhangi bir endişe duymadan sürebilirsiniz.

Avon Celebre Parfüm Yorumları

Beyaz çiçeklerin harika görüntüsü ile beraber meyvelerin sahip olduğu eşsiz kokuyu bir araya getiren bu ürüne kullanır kullanmaz hayran kalacaksınız. Beyaz şeftali ve kuş üzümünün birleşmesi sayesinde kullanmış olduğunuz tüm kadın parfümlerinden çok daha iyi kokuyu elde etmiş olacaksınız.

Büyüleyici içeriği ile dikkat çeken bu parfüm; kendinizi doğada çok zevkli bir yürüyüş yaparmış gibi hissettirecek. Takdir edersiniz ki, parfüm seçimi kolay değil! Bu seçiminiz sırasında başkalarının dediklerinden ziyade parfümün üzerinizde nasıl koktuğunu dikkate almalısınız. Parfümü teninize uygulamanızın ardından birkaç saat geçtikten sonra kokunun gerçek kimliğiyle yüzleşeceksiniz. Bu parfümü denemenizin hemen ardından kalitesini hissetme şansına sahip olacaksınız.

Kadın Bakım
Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant 150 ml Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant 150 ml 23.1₺ Garnier Hyaluronik Aloe Ferahlatıcı ve Nemlendirici Tonik Garnier Hyaluronik Aloe Ferahlatıcı ve Nemlendirici Tonik 30.99₺ Garnier Hyaluronik Aloe Nemlendirici Jel Garnier Hyaluronik Aloe Nemlendirici Jel 52.92₺ Garnier Saf Temiz 3 ü 1 arada Temizleme Jeli Garnier Saf Temiz 3 ü 1 arada Temizleme Jeli 29.99₺