1. Ucuz Bakım
  2. Saç Bakım
  3. Urban Care Sıvı Saç Kremi Argan 200 ml

Urban Care Sıvı Saç Kremi Argan 200 ml

Urban Care Sıvı Saç Kremi Argan 200 ml

Urban Care sıvı saç kremi, argan yağı ve keratin içeriği sayesinde kırılmaya eğilimli, cansız ve yıpranmış saçlar için geliştirilmiştir.

Şu an en ucuz Morhipo 182.65₺

Ürün fiyatları altı saate bir güncellenmektedir. Ucuz Bakım sadece fiyat karşılaştırma sitesidir. Yapmış olduğunu alışverişlerde hiç bir sorumluluk kabul etmez.

Urban Care argan sıvı saç kremi, argan yağı ve keratin içeriği sayesinde kırılmaya eğilimli, cansız ve yıpranmış saçlar için geliştirilmiştir. Urban Care sıvı saç kremi içeriğinde bulunan argan yağı, antioksidan ve yağ asitleri bakımından en zengin olan yağdır. Argan yağı sayesinde saçlarınız için daha pürüzsüz, güçlü ve parlak görünen bir bakım sonucu sunar. Urban Care sıvı saç kremi argan yağı sayesinde saçları besleyerek kırık görünümünü iyileştirir, kökten uca sağlıklı görünüm ve parlaklık sağlar. Saç bakımı sonrasında saçlarda rahatsız eden elektriklenme ve kabarmayı önler.

Urban Care Argan Oil Sıvı Saç Kremi Kullananlar

İçeriğindeki formül, UV filtresi sayesinde saçları güneşin zararlı ışınlarına karşı korur. Saçınıza kolay tarama imkanı, ipeksi yumuşaklık ve canlılık sunar. Saçı ağırlaştırmadan ürün içeriğindeki bitkisel keratin teknolojisi sayesinde saçların ihtiyacı olan bakıma, yeniden onarım ve korumayı sağlar. Urban care argan oil sıvı saç kKremi içeriğinde saçınızı yıpratacak katkı maddesi içermez. Banyoya girmeden önce kuru saçınıza maske bakımı olarak uygulayıp ardından durulayabilirsiniz.

Urban Care Sıvı Saç Kremi Argan 200 ml Yorumları

Saç Bakım
Loreal Paris Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem 150 ml Loreal Paris Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem 150 ml 55.00₺ Loreal Paris Elseve Mucizevi Saç Bakım Onarıcı Yağı 100 ml Loreal Paris Elseve Mucizevi Saç Bakım Onarıcı Yağı 100 ml 116.109₺ Urban Care Sıvı Saç Kremi Argan 200 ml Urban Care Sıvı Saç Kremi Argan 200 ml 182.65₺ Eyüp Sabri Tuncer Zeytinyağlı Şampuan 700 ml Eyüp Sabri Tuncer Zeytinyağlı Şampuan 700 ml 95.00₺