1. Ucuz Bakım
  2. Saç Bakımı
  3. Eyüp Sabri Tuncer Zeytinyağlı Şampuan 700 ml

Eyüp Sabri Tuncer Zeytinyağlı Şampuan 700 ml

Eyüp Sabri Tuncer Zeytinyağlı Şampuan 700 ml

Eyüp Sabri Tuncer Zeytinyağlı Şampuan içeriğinde bulunan doğal yağlarla saçı daha sağlıklı bir şekilde besler.

Şu an en ucuz PttAVM 39.90₺ Çiçek Sepeti 43.90₺ GittiGidiyor 44.90₺

Doğal Formülü ile Eyüp Sabri Tuncer Zeytinyağlı Şampuan içeriğinde bulunan doğal yağlarla saçı daha sağlıklı bir şekilde besler. Aynı zamanda Zeytinyağlı şampuan saçlarınıza gerekli özeni göstererek kırılmadan ve yıpranmadan temizlemesini sağlar. Eyüp Sabri Tuncer Zeytinyağlı Şampuan saçlarınıza gerekli özeni göstererek kırılmadan ve yıpranmadan temizlemesini sağlar. Saçın nem dengesini koruyarak ağırlaştırmadan ve derinlemesine temizlik yapar. En önemlisi ise saç derisinin gözenekleri tıkamaz.

Eyüp Sabri Tuncer Zeytinyağlı Şampuan İçeriği

Eyüp Sabri Tuncer Zeytinyağlı Şampuan, Kepek problemi yaşayan çocuk ve yetişkinlerin saç dersindeki kepeği yumuşatarak düzenli kullanım sonucunda kepekten kurtulmasını sağlar. Eyüp Sabri Tuncer'in zengin zeytinyağı içeriği sayesinde saçları güçlendirir ve parlaklık sağlar.

Eyüp Sabri Tuncer Zeytinyağlı Şampuan 700 ml Yorumları

Saç Bakımı
Loreal Paris Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem 150 ml Loreal Paris Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem 150 ml 39.95₺ Loreal Paris Elseve Mucizevi Saç Bakım Onarıcı Yağı 100 ml Loreal Paris Elseve Mucizevi Saç Bakım Onarıcı Yağı 100 ml 45.45₺ Urban Care Sıvı Saç Kremi Argan 200 ml Urban Care Sıvı Saç Kremi Argan 200 ml 49.45₺ Eyüp Sabri Tuncer Zeytinyağlı Şampuan 700 ml Eyüp Sabri Tuncer Zeytinyağlı Şampuan 700 ml 39.9₺