1. Ucuz Bakım
  2. Saç Bakımı
  3. Loreal Paris Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem 150 ml

Loreal Paris Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem 150 ml

Loreal Paris Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem 150 ml

Loreal Paris Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem, 6 değerli çiçek özü yağı ile zenginleştirilmiş hafif ve ince formülü sayesinde saçı besler.

Şu an en ucuz Eveshop 39.95₺ Çiçek Sepeti 49.90₺ PttAVM 51.98₺

Loreal Paris Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem ile saçlarınızın günlük bakıma duyduğu ihtiyaçtan daha fazlasını karşılayarak saçlarınıza daha canlı ve parlak bir görünüm kazandırır. Loreal Paris'in krem içeriğinde bulunan 6 değerli çiçek özü yağı ile zenginleştirilmiş hafif ve zarif formülü sayesinde saçı besler.

Loreal Paris Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem Kullananlar

Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Kremi kullanım sonrasında saçınızı yağlı his bırakmadan saçınızı ağırlaştırmadan saç dokusunu yıpratmadan saçınızın ihtiyacı olan bakımı yaparak saçınızı besleyerek canlılık kazandırır. Loreal Paris Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Kremi kuru ve sert saçlara içeriğindeki 6 değerli çiçek özü yapı ve özel yapısı ile saçınızın günlük ihtiyacı olan bakımı karşılarken, saça yumuşaklık ve parlaklık kazandırır.

Loreal Paris Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem 150 ml Yorumları

Saç Bakımı
Loreal Paris Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem 150 ml Loreal Paris Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem 150 ml 39.95₺ Loreal Paris Elseve Mucizevi Saç Bakım Onarıcı Yağı 100 ml Loreal Paris Elseve Mucizevi Saç Bakım Onarıcı Yağı 100 ml 45.45₺ Urban Care Sıvı Saç Kremi Argan 200 ml Urban Care Sıvı Saç Kremi Argan 200 ml 49.45₺ Eyüp Sabri Tuncer Zeytinyağlı Şampuan 700 ml Eyüp Sabri Tuncer Zeytinyağlı Şampuan 700 ml 39.9₺