1. Ucuz Bakım
  2. Makyaj Malzemeleri
  3. Revolution Ultra Golden Sugar Allık Paleti

Revolution Ultra Golden Sugar Allık Paleti

Revolution Ultra Golden Sugar Allık Paleti

Revolution Ultra Golden Sugar Allık Paleti ile günlük kullanımda ve özel günlerinizi taçlandıran makyajınızı tamamlayın.

Şu an en ucuz PttAVM 72.9₺ Çiçek Sepeti 199.90₺ Amazon 245.80₺

Ürün fiyatları altı saate bir güncellenmektedir. Ucuz Bakım sadece fiyat karşılaştırma sitesidir. Yapmış olduğunu alışverişlerde hiç bir sorumluluk kabul etmez.

Revolution Ultra Golden Sugar Allık Paleti ile günlük ve özel günlerinizi taçlandıran makyajınızı tamamlayın. Revolution markasının sunduğu Ultra Golden Sugar allık paletinde istediğinizi elde etmeniz oldukça mümkün fazla renk seçenekleriyle makyajınızı büyüleyebilirsiniz. Bronzlaştırıcı, birden fazla seçenek alternatifi ile renkli allık, ve iki adet çok renkli parlak aydınlatıcıdan oluşan muhteşem koleksiyon makyaj malzemesi.

Revolution Ultra Golden Sugar Allık ve Kontür Paleti Kullananlar

Birbirinden özel ve benzersiz 8 farklı renk tonunu ayrı olarak kullanılabilir veya istediğiniz gölgeyi oluşturmak için istediğiniz makyajı elde edebilirsiniz. Mat olarak kontur olanak sunarken aynı zamanda parlak pigmentleri sayesinde highlighting etkisi yaratmanız kullanabilir. Revolution Ultra Golden Sugar Allık Paleti Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Revolution Ultra Golden Sugar Allık Paleti Vegan ve Glutensizdir.

Revolution Ultra Golden Sugar Allık Paleti Yorumları

Makyaj Malzemeleri
Jowe Cosmetic Kaş Şekillendirici Wax Jowe Cosmetic Kaş Şekillendirici Wax 59.90₺ Flormar Perfect Coverage Fondöten 123 Golden Beige Flormar Perfect Coverage Fondöten 123 Golden Beige 89.90₺ Revolution Ultra Golden Sugar Allık Paleti Revolution Ultra Golden Sugar Allık Paleti 72.9₺ Avon Mark Perfect Brow Kaş Kalemi Avon Mark Perfect Brow Kaş Kalemi Soft Brown