1. Ucuz Bakım
  2. Makyaj Malzemeleri
  3. Revolution Ultra Golden Sugar Allık Paleti

Revolution Ultra Golden Sugar Allık Paleti

Revolution Ultra Golden Sugar Allık Paleti

Revolution Ultra Golden Sugar Allık Paleti ile günlük kullanımda ve özel günlerinizi taçlandıran makyajınızı tamamlayın.

Şu an en ucuz GittiGidiyor 99.90₺ Çiçek Sepeti 99.90₺

Revolution Ultra Golden Sugar Allık Paleti ile günlük ve özel günlerinizi taçlandıran makyajınızı tamamlayın. Revolution markasının sunduğu Ultra Golden Sugar allık paletinde istediğinizi elde etmeniz oldukça mümkün fazla renk seçenekleriyle makyajınızı büyüleyebilirsiniz. Bronzlaştırıcı, birden fazla seçenek alternatifi ile renkli allık, ve iki adet çok renkli parlak aydınlatıcıdan oluşan muhteşem koleksiyon makyaj malzemesi.

Revolution Ultra Golden Sugar Allık ve Kontür Paleti Kullananlar

Birbirinden özel ve benzersiz 8 farklı renk tonunu ayrı olarak kullanılabilir veya istediğiniz gölgeyi oluşturmak için istediğiniz makyajı elde edebilirsiniz. Mat olarak kontur olanak sunarken aynı zamanda parlak pigmentleri sayesinde highlighting etkisi yaratmanız kullanabilir. Revolution Ultra Golden Sugar Allık Paleti Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Revolution Ultra Golden Sugar Allık Paleti Vegan ve Glutensizdir.

Revolution Ultra Golden Sugar Allık Paleti Yorumları

Makyaj Malzemeleri
Jowe Cosmetic Kaş Şekillendirici Wax Jowe Cosmetic Kaş Şekillendirici Wax 39.00₺ Flormar Perfect Coverage Fondöten Flormar Perfect Coverage Fondöten 79.9₺ Revolution Ultra Golden Sugar Allık Paleti Revolution Ultra Golden Sugar Allık Paleti 99.9₺ Avon Mark Perfect Brow Kaş Kalemi Avon Mark Perfect Brow Kaş Kalemi Soft Brown 42.9₺ Avon Mark Magix Makyaj Sabitleyici Sprey Avon Mark Magix Makyaj Sabitleyici Sprey 27.99₺ Avon Far Away Pırıltılı Vücut Pudrası Avon Far Away Pırıltılı Vücut Pudrası 30.99₺ Avon Renksiz Kılıflı Allık Fırçası Avon Renksiz ve Kılıflı Allık Fırçası 32.99₺