1. Ucuz Bakım
  2. Makyaj Malzemeleri
  3. Flormar Perfect Coverage Fondöten 123 Golden Beige

Flormar Perfect Coverage Fondöten 123 Golden Beige

Flormar Perfect Coverage Fondöten 123 Golden Beige

Flormar Perfect Coverage Fondöten kullanmaya başlarken ürün, 12 saate kadar uzun süreli bir kalıcılık sağlar.

Şu an en ucuz Çiçek Sepeti 89.90₺ PttAVM 89.9₺

Ürün fiyatları altı saate bir güncellenmektedir. Ucuz Bakım sadece fiyat karşılaştırma sitesidir. Yapmış olduğunu alışverişlerde hiç bir sorumluluk kabul etmez.

Kadınlar makyaj yaparken en çok tercih edilen ürünlerden birisi fondöten. Cildimizdeki kusurları gizlemek veya daha canlı bir görünüm kazanmak için uyguladığımız en iyi makyaj malzemesi fondötendir. Bu ürün Flormar Perfect Coverage Fondöten 123 Golden Beige, tüm cilt türleri için uygundur. Flormar Perfect Coverage Fondöten 123 Golden Beige Fondöten kullanmaya başlarken ürün, 12 saate kadar uzun süreli bir kalıcılık sağlar.

Flormar Perfect Coverage Fondöten Renkleri

Perfect Coverage Fondöten içeriğindeki SPF 15 sayesinde cilde zarar verecek güneş ışınlarına karşı koruma sağlar sizi cildinizde oluşabilecek güneş lekelerine karşı cildi koruymaya alır. Doğal yağ özlerle üretilen formülasyonu sayesinde içerisinde nemlendirici etkileşiminde bulunduran zeytinyağı ve tatlı badem yağı bulunur.Flormar Perfect Coverage Fondöten 123 Golden Beige uygulama yöntemi olarak fondöten fırçası ya da süngerini kullanarak cildinize kolay bir şekilde uygulayabilirsiniz.

Flormar Perfect Coverage Fondöten 123 Golden Beige Yorumları

Makyaj Malzemeleri
Jowe Cosmetic Kaş Şekillendirici Wax Jowe Cosmetic Kaş Şekillendirici Wax 59.90₺ Flormar Perfect Coverage Fondöten 123 Golden Beige Flormar Perfect Coverage Fondöten 123 Golden Beige 89.90₺ Revolution Ultra Golden Sugar Allık Paleti Revolution Ultra Golden Sugar Allık Paleti 72.9₺ Avon Mark Perfect Brow Kaş Kalemi Avon Mark Perfect Brow Kaş Kalemi Soft Brown