1. Ucuz Bakım
  2. Makyaj Malzemeleri
  3. Jowe Cosmetic Kaş Şekillendirici Wax

Jowe Cosmetic Kaş Şekillendirici Wax

Jowe Cosmetic Kaş Şekillendirici Wax

Jowe Cosmetic Kaş Şekillendirici Wax içerisinde bulunan zengin içeriğinde; keratin, biotin ve e-vitamini bulundurur.

Şu an en ucuz Çiçek Sepeti 59.90₺

Ürün fiyatları altı saate bir güncellenmektedir. Ucuz Bakım sadece fiyat karşılaştırma sitesidir. Yapmış olduğunu alışverişlerde hiç bir sorumluluk kabul etmez.

Jowe Cosmetic Kaş Şekillendirici Wax içerisinde bulunan zengin içeriğinde; keratin, biotin ve e-vitamini bulundurur. Jowe Wax kaş şekillendirici ile kaşlarınıza şekil verirken aynı zamanda kaşlarınızın gerekli olan tüm kaş bakımlarını yapar. Jowe kaş şekillendirici kaşlarınızı besleyerek kaşlarınıza ışıltılı bir görüntü katarken aynı zamanda gürleştirir. Makyajınızı daha kalıcı ve doğal görünüm kazandırmanızı sağlar.

Jowe Cosmetic Kaş Şekillendirici Wax İçindekiler

Kowe kaş şekillendirme wax kaşlarınızda 48 saat boyunca kalıcı etkilidir. Ürünü satın aldığınızda içerisinde fırçası ile birlikte bizleri karşılamaktadır. Jowe kaş şekillendirme wax kullanımı ise oldukça basittir. Kaş fırçanızın ucunu hafifçe eğerek Jowe kaş şekillendirme wax'ına sürterek istediğiniz yöne doğru tarayınız.
Jowe Cosmetic kaş şekillendirici kullanırken gözle temasından kaçınınız, temas halinde gözlerinizi bol su ile yıkayarak bölgeyi temizleyin. Güneş ışığından uzakta, oda sıcaklığında, kuru yerde ve ağzı kapalı olarak, ambalajında saklayınız.

Jowe Cosmetic Kaş Şekillendirici Wax Yorumları

Makyaj Malzemeleri
Jowe Cosmetic Kaş Şekillendirici Wax Jowe Cosmetic Kaş Şekillendirici Wax 59.90₺ Flormar Perfect Coverage Fondöten 123 Golden Beige Flormar Perfect Coverage Fondöten 123 Golden Beige 89.90₺ Revolution Ultra Golden Sugar Allık Paleti Revolution Ultra Golden Sugar Allık Paleti 72.9₺ Avon Mark Perfect Brow Kaş Kalemi Avon Mark Perfect Brow Kaş Kalemi Soft Brown