1. Ucuz Bakım
  2. Makyaj Malzemeleri
  3. Flormar Perfect Coverage Fondöten

Flormar Perfect Coverage Fondöten

Flormar Perfect Coverage Fondöten

Flormar Perfect Coverage Fondöten kullanmaya başlarken ürün, 12 saate kadar uzun süreli bir kalıcılık sağlar.

Şu an en ucuz GittiGidiyor 79.90₺ PttAVM 79.90₺ Morhipo 89.90₺ Çiçek Sepeti 173.30₺

Kadınlar makyaj yaparken en çok tercih edilen ürünlerden birisi fondöten. Cildimizdeki kusurları gizlemek veya daha canlı bir görünüm kazanmak için uyguladığımız en iyi makyaj malzemesi fondötendir. Bu ürün Flormar Perfect Coverage Fondöten, tüm cilt türleri için uygundur. Flormar Perfect Coverage Fondöten kullanmaya başlarken ürün, 12 saate kadar uzun süreli bir kalıcılık sağlar.

Flormar Perfect Coverage Fondöten Renkleri

Perfect Coverage Fondöten içeriğindeki SPF 15 sayesinde cilde zarar verecek güneş ışınlarına karşı koruma sağlar sizi cildinizde oluşabilecek güneş lekelerine karşı cildi koruymaya alır. Doğal yağ özlerle üretilen formülasyonu sayesinde içerisinde nemlendirici etkileşiminde bulunduran zeytinyağı ve tatlı badem yağı bulunur. Flormar Perfect Coverage Fondöteninı uygulama yöntemi olarak fondöten fırçası ya da süngerini kullanarak cildinize kolay bir şekilde uygulayabilirsiniz.

Flormar Perfect Coverage Fondöten Yorumları

Makyaj Malzemeleri
Jowe Cosmetic Kaş Şekillendirici Wax Jowe Cosmetic Kaş Şekillendirici Wax 39.00₺ Flormar Perfect Coverage Fondöten Flormar Perfect Coverage Fondöten 79.9₺ Revolution Ultra Golden Sugar Allık Paleti Revolution Ultra Golden Sugar Allık Paleti 99.9₺ Avon Mark Perfect Brow Kaş Kalemi Avon Mark Perfect Brow Kaş Kalemi Soft Brown 42.9₺ Avon Mark Magix Makyaj Sabitleyici Sprey Avon Mark Magix Makyaj Sabitleyici Sprey 27.99₺ Avon Far Away Pırıltılı Vücut Pudrası Avon Far Away Pırıltılı Vücut Pudrası 30.99₺ Avon Renksiz Kılıflı Allık Fırçası Avon Renksiz ve Kılıflı Allık Fırçası 32.99₺