1. Ucuz Bakım
  2. Kadın Bakım
  3. Kadın Saç Bakımı
  4. Eyüp Sabri Tuncer Zeytinyağlı Şampuan 700 ml

Eyüp Sabri Tuncer Zeytinyağlı Şampuan 700 ml

Eyüp Sabri Tuncer Zeytinyağlı Şampuan 700 ml

Eyüp Sabri Tuncer Zeytinyağlı Şampuan içeriğinde bulunan doğal yağlarla saçı daha sağlıklı bir şekilde besler.

Şu an en ucuz PttAVM 27.90₺ Çiçek Sepeti 43.90₺ GittiGidiyor 44.90₺

Doğal Formülü ile Eyüp Sabri Tuncer Zeytinyağlı Şampuan içeriğinde bulunan doğal yağlarla saçı daha sağlıklı bir şekilde besler. Aynı zamanda Zeytinyağlı şampuan saçlarınıza gerekli özeni göstererek kırılmadan ve yıpranmadan temizlemesini sağlar. Eyüp Sabri Tuncer Zeytinyağlı Şampuan saçlarınıza gerekli özeni göstererek kırılmadan ve yıpranmadan temizlemesini sağlar. Saçın nem dengesini koruyarak ağırlaştırmadan ve derinlemesine temizlik yapar. En önemlisi ise saç derisinin gözenekleri tıkamaz.

Eyüp Sabri Tuncer Zeytinyağlı Şampuan İçeriği

Eyüp Sabri Tuncer Zeytinyağlı Şampuan, Kepek problemi yaşayan çocuk ve yetişkinlerin saç dersindeki kepeği yumuşatarak düzenli kullanım sonucunda kepekten kurtulmasını sağlar. Eyüp Sabri Tuncer'in zengin zeytinyağı içeriği sayesinde saçları güçlendirir ve parlaklık sağlar.

Kadın Bakım
Garnier Skin Naturals C Vitamini Süper Aydınlatıcı Serum 30 ml Garnier Skin Naturals C Vitamini Süper Aydınlatıcı Serum 30 ml 83.95₺ Loreal Paris Elseve Mucizevi Saç Bakım Onarıcı Yağı 100 ml Loreal Paris Elseve Mucizevi Saç Bakım Onarıcı Yağı 100 ml 37.45₺ Urban Care Sıvı Saç Kremi Argan 200 ml Urban Care Sıvı Saç Kremi Argan 200 ml 40.14₺ Nivea Aqua Rose Nemlendirici Yüz Spreyi 150 ml Nivea Aqua Rose Nemlendirici Yüz Spreyi 150 ml 49.95₺