1. Ucuz Bakım
  2. Kadın Bakım
  3. Kadın Cilt Bakımı
  4. Avon Perceive Kadın Vücut Losyonu 150 ml

Avon Perceive Kadın Vücut Losyonu 150 ml

Avon Perceive Kadın Vücut Losyonu 150 ml

Avon Perceive Kadın Vücut Losyonu 150 ml Gerginlik hissinin oluşmasını engeller ve cildi nemli tutar. Çiçeksi kokusuyla rahatlanmasını sağlar.

Şu an en ucuz PttAVM 17.88₺ Modanisa 21.99₺

Kuru ciltlere sahip olanlar gerginlik hissinden rahatsız olur. Özellikle çok kuru cilt tipine sahip olanlar belirli aralıklarla cildini nemlendirmelidir. Bu sayede kadın cilt bakımı ve nem ihtiyacını karşılar ve daha parlak görünüm elde edilir. Nemli ciltte gergin hissi olmadığı için kişi rahatlar. Kuru ve yağlı cilt tipine göre vücut losyonları ve kremleri bulunmaktadır. Vücut kremleri daha yoğun yapıda olan ürünlerdir. Vücut losyonları ise daha kolay bir şekilde emilir, hafif yapılı nemlendiriciler arasındadır. Yaz aylarında, hemen hazırlanılması gereken durumlarda vücut losyonları tercih edilir. En sık kullanılan ürünlerden biri de Avon Perceive kadın vücut losyonudur. Çiçeksi kokuya sahiptir ve kişinin kendini iyi hissetmesini sağlar.

Avon Perceive Kadın Vücut Losyonu Ne İşe Yarar?

Cildin nem ihtiyacını karşılar. Gerginlik hissinin oluşmasını engeller ve cildi nemli tutar. Çiçeksi kokusuyla kişinin rahatlamasını sağlar. Vücudu batıklardan ve ölü derilerden arındırmak için kuru fırçalama sonrasında nemlendirmek gerekir. Kuru fırçalama işleminden sonra cildi nemlendirir ve hızlı bir şekilde emilir. Hafif yapılı üründür.

Avon Perceive Kadın Vücut Losyonu Nasıl Kullanılır?

Her cilt tipi için uygundur. Temiz cilde masaj yaparak uygulanmalıdır. Çiçek ve oryantal kokuların birleşimi ile kişi kendini çekici, cesaretli ve iyi hissedecektir. Notalarında sarı frezya, beyaz biber, gardenya, vanilya sandal ağacı, armut ve erik kokuları bulunmaktadır. Meyve ve çiçek karışımı yoğun koku sevenlere hitap etmektedir.

Avon Perceive Kadın Vücut Losyonu Kullananlar

Avon Perceive vücut losyonu hafif yapılıdır. Bu yüzden cilt tarafından hemen emilir. Kişiler hızlı hazırlanılması gereken durumlarda losyonun emilmesi için beklememektedir. Cildin nem ihtiyacını karşılar. Böylece ciltteki gerginlik hissi giderilir. Yapış yapış hissiyatı yoktur. Hoş meyveli, çiçek karışımı kokuya sahiptir.

Kadın Bakım
Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant 150 ml Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant 150 ml 23.1₺ Garnier Hyaluronik Aloe Ferahlatıcı ve Nemlendirici Tonik Garnier Hyaluronik Aloe Ferahlatıcı ve Nemlendirici Tonik 30.99₺ Garnier Hyaluronik Aloe Nemlendirici Jel Garnier Hyaluronik Aloe Nemlendirici Jel 52.92₺ Garnier Saf Temiz 3 ü 1 arada Temizleme Jeli Garnier Saf Temiz 3 ü 1 arada Temizleme Jeli 29.99₺