1. Ucuz Bakım
  2. Kadın Bakım
  3. Kadın Cilt Bakımı
  4. Avon Nutra Effects Matte 5-in-1 BB Krem 30 ml

Avon Nutra Effects Matte 5-in-1 BB Krem 30 ml

Avon Nutra Effects Matte 5-in-1 BB Krem 30 ml

Avon Nutra Effects Matte 5 in 1 BB Krem, yüzde ağırlık yapmayan hafif bir üründür. Fondötenin ciltte pütürlü görüntüsünü tarihe gömer.

Şu an en ucuz Modanisa 34.99₺ Avon 39.99₺ PttAVM 80.00₺

Ciltteki renk eşitsizlikleri ve hafif izler üstü kapatılması istenen, can sıkıcı detaylardır. Cilt tonunu eşitlemek ve hafif lekeleri kapatmak için fondöten kullanmak her zaman uygun olmayabilir. Fondötenin ağır yapısı, cildin nefes almasına izin vermez ve rahatsız hissettirir. Özellikle yaz günlerinde böyle bir ağırlık taşınmak istenmese de kapatıcılığına ihtiyaç duyulan anlar olur. İşte böyle anlarda BB krem en çok tercih edilen seçenektir.

Avon Nutra Effects BB Krem Matte Kullananlar

Kadın cilt bakım ürünleri, kusurları kapatmak amaçlanırken ciltte yeni kusurlar da yaratabilmektedir. Bu nedenle cilde uygulanacak ürünlerin içeriği iyi incelenmelidir. Kusursuz içeriği ve uygun fiyatıyla Avon, bu kategoride de öne çıkmaktadır. Avon Nutra Effects Matte 5 in 1 BB Krem, yüzde ağırlık yapmayan hafif bir üründür. Fondötenin ciltte “cakey” olarak da adlandırılan pütürlü görüntüsünü tarihe gömen, karma ve yağlı ciltlere uygun üretilen yapısı sayesinde yağlı ciltlere uygulanan fondötenin ardından oluşan çok parlak ve yoğun bir tabaka görüntüsünden uzak mat ve hafif bir duruş vadetmektedir.

Avon Nutra Effects BB Krem Matte Ne İşe Yarar?

Buna ek olarak yağlı cilt tipine sahip kadınların gün boyu ve sürekli olarak yoğun ve yağlı yapıya sahip fondötenleri tercih etmesi, yapının cildin nefes almasına engel olmasından dolayı zaten akneye yatkınlık gösteren ciltlerinde önemli cilt kusurlarına neden olur. Avon Nutra Effects Matte 5 in 1 BB Krem, içeriğindeki söğüt yaprağı ve pirinç özü ile kapatıcılığının yanı sıra cildi besler ve cilt tarafından emilerek kullanım sırasında rahatsız etmez. Bunlara ek olarak 3 farklı renk tonuna sahiptir ve günlük kullanıma uygundur. Siz de Avon Nutra Effects Matte 5 in 1 BB Kremle tanıştıktan sonra makyaj çantanızın favorisi haline getireceksiniz!

Kadın Bakım
Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant 150 ml Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant 150 ml 23.1₺ Garnier Hyaluronik Aloe Ferahlatıcı ve Nemlendirici Tonik Garnier Hyaluronik Aloe Ferahlatıcı ve Nemlendirici Tonik 30.99₺ Garnier Hyaluronik Aloe Nemlendirici Jel Garnier Hyaluronik Aloe Nemlendirici Jel 52.92₺ Garnier Saf Temiz 3 ü 1 arada Temizleme Jeli Garnier Saf Temiz 3 ü 1 arada Temizleme Jeli 29.99₺