1. Ucuz Bakım
  2. Kadın Bakım
  3. Kadın Cilt Bakımı
  4. Avon Clearskin Pore & Shine Arındırıcı Jel Temizleyici

Avon Clearskin Pore & Shine Arındırıcı Jel Temizleyici

Avon Clearskin Pore & Shine Arındırıcı Jel Temizleyici 75 ml

Avon Clearskin Pore & Shine Arındırıcı Jel Temizleyici 75 ml her cilt tipi için uygundur. Yağlı ve karma ciltler daha çok sevecektir.

Şu an en ucuz Modanisa 26.99₺

Her cilt tipinin neme ihtiyacı vardır. Bu yüzden sabah ve akşam olmak üzere kadın cilt bakımı, cildin tipine uygun bir nemlendirici krem uygulamak gerekir. Aynı zamanda lekelenmeye meyilli cilt tipleri gündüzleri güneş kremi kullanmaya özen göstermelidir. Nemlendirici içinde güneş koruması mevcutsa tek olarak sürülebilir. Avon Clearskin Pore Shine nemlendirici krem spf içerir ve cildin ihtiyacı olan nemi sağlar. Bu sayede cilt pürüzsüz ve canlı görünür. Aynı zamanda Clearskin Pore shine mat görünüm veren nemlendirici krem makyaj öncesinde cildi nemlendirmek için de kullanılabilmektedir.

Avon Clearskin Pore Shine Mat Görünüm Veren Nemlendirici Krem Nasıl Kullanılır?

Avon clearskin mat görünüm veren nemlendirici her cilt tipi için uygundur. Ancak cildin yağ dengesini sağlayan içerikler olduğu için yağlı ve karma ciltler daha çok sevecektir. Cilt temizleme ürünü ile yıkanmalıdır. Sonrasında cilt tipine uygun tonik işlemi uygulanmalıdır. Nemlendirici olarak Avon Clearskin pore shine yani mat görünüm veren krem uygulanmalıdır. Yüz ve boyun bölgesine uygulanmalıdır. Güneş koruma yani spf içerdiğinden dolayı gündüz kullanıma uygundur. Ancak kişi cilt tedavisi görüyor ya da leke sorunu yaşıyorsa koruma etkisi yüksek olan kremler ile karıştırarak nemlendirici uygulamalıdır.

Avon Clearskin Pore Shine Mat Görünüm Veren Nemlendirici Krem Kullananlar

Spf içeren ürünlerin çoğunda parlama sorunu olmaktadır. Ancak Avon mat görünüm veren nemlendirici krem cildin mat görünmesini sağlar. Ciltteki yağlanma problemini kontrol altına alır. Sağlıklı mat bir görünüm sağlayarak kişinin solgun görünmesini engeller. Cildin nem ihtiyacını karşılar ve spf içerdiğinden dolayı cildi güneşe karşı korur. Aynı zamanda makyaj bazı olarak kullanılabilir. Ten ürünleri ile bütünleşir ve nem sağladığı için pul pul görünüm oluşmasını engeller.

Kadın Bakım
Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant 150 ml Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant 150 ml 23.1₺ Garnier Hyaluronik Aloe Ferahlatıcı ve Nemlendirici Tonik Garnier Hyaluronik Aloe Ferahlatıcı ve Nemlendirici Tonik 30.99₺ Garnier Hyaluronik Aloe Nemlendirici Jel Garnier Hyaluronik Aloe Nemlendirici Jel 52.92₺ Garnier Saf Temiz 3 ü 1 arada Temizleme Jeli Garnier Saf Temiz 3 ü 1 arada Temizleme Jeli 29.99₺