1. Ucuz Bakım
  2. Kadın Bakım
  3. Kadın Cilt Bakımı
  4. Avon Clearskin Blemish Clearing Akne ve Leke Düzgünleştirici Jel

Avon Clearskin Blemish Clearing Akne ve Leke Düzgünleştirici Jel

Avon Clearskin Blemish Clearing Akne ve Leke Düzgünleştirici Jel

Avon Clearskin Blemish Clearing Akne ve Leke Düzgünleştirici Jel sivilce görüntüsünü azaltıp cilt tonunu eşitlemeyi vadediyor.

Şu an en ucuz Modanisa 22.99₺ Avon 24.99₺ PttAVM 50.00₺

Hormonal sebepler, fazla yağ tüketimi, makyajın sık sık temizlenmemesi ya da yanlış bakım ürünleri kullanımından kaynaklanan birçok kadın cilt bakımı günümüzde kadınların korkulu rüyası haline gelmiştir. Özellikle yağlı ciltler akneye eğilim gösterdiğinden dolayı kullanılan bakım ürünlerinin içeriğinin dikkatli araştırılması gerekmektedir. Ağır ve yağlı içerikler barındıran ürünler ciltteki gözenekleri tıkar, nefes almasını engeller ve akne oluşumuna yol açar. Akneli ciltler sonrasında doğru bakımı yapsalar da ciltte kalan bazı lekeler stres kaynağı olmaktadır. Bu nedenle sonrasında renk eşitleyici ürünler kullanılmalıdır.

AVON Clearskin Blemish Clearing Kullanımı

Akneli ciltlerin muzdarip olduğu leke görüntüsünü, sıkça kapatıcı kullanarak üstünü örtmek yerine sorunu kökünden çözmek ve lekelerden kurtulmaya odaklanılmalıdır. Sivilce lekelerinden kurtulmak için bir servet harcamaya gerek yok! Güvenilir içeriği ve uygun fiyatı ile Avon, yenilenen Clearskin serisinin, Blemish Clearing Akneye Meyilli Ciltler İçin Leke Görünümünü Düzgünleştirici Jel üyesi ile sivilce görüntüsünü azaltıp cilt tonunu eşitlemeyi vadediyor. Akneye meyilli ciltler için özel olarak üretilmiş içeriğindeki buğday özü ve A vitamini ile sivilceyi iz bırakmadan kurutarak ortadan kaldırır. Avon Clearskin Blemish Clearing Jelin yalnızca sivilce üzerine uygulanması yeterlidir. Siz de Avon Clearskin Blemish Clearing Akneye Meyilli Ciltler İçin Leke Görünümünü Düzgünleştirici Jel ile tanışın ve ufak bir dokunuş ile kusursuz bir cildin sahibi olun!

Kadın Bakım
Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant 150 ml Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant 150 ml 23.1₺ Garnier Hyaluronik Aloe Ferahlatıcı ve Nemlendirici Tonik Garnier Hyaluronik Aloe Ferahlatıcı ve Nemlendirici Tonik 30.99₺ Garnier Hyaluronik Aloe Nemlendirici Jel Garnier Hyaluronik Aloe Nemlendirici Jel 52.92₺ Garnier Saf Temiz 3 ü 1 arada Temizleme Jeli Garnier Saf Temiz 3 ü 1 arada Temizleme Jeli 29.99₺