1. Ucuz Bakım
  2. Cilt Bakım
  3. Avon Çift Uçlu Siyah Nokta Temizleyici

Avon Çift Uçlu Siyah Nokta Temizleyici

Avon Çift Uçlu Siyah Nokta Temizleyici

Avon Çift Uçlu Siyah Nokta Temizleyicisi yardımınıza koşuyor! Geniş ucu sayesinde siyah nokta ve sivilcelerinizden kurtulursunuz.

Şu an en ucuz Modanisa 20.99₺ Çiçek Sepeti 21.90₺ PttAVM 21.99₺ Avon 21.99₺ GittiGidiyor 25.90₺

Günümüzde çeşitli dış etkenler, stres ve hormonel bozukluklar sonucu çıkan siyah nokta, sivilce ve beyaz noktalar her yaştan insanın bir numaralı cilt problemi olmuş durumdadır. Çoğunlukla yağlı ciltlerde çıkan bu sorunlar için çeşitli kadın cilt bakım ürünleri kullanmak etkili olabilir fakat sorunu öncelikle dibinden çözmek gerekir.

Çift Uçlu Siyah Nokta Temizleyici Nasıl Kullanılır?

Ciltteki siyah nokta, sivilce ya da beyaz noktaları sıkmak cilde son derece zararlıdır. Öncelikle ellerin hijyeni çok zor sağlandığından bu tarz problemleri sıkarak ortadan kaldırmaya çalışmak açık yarayı iltihaba daha meyilli hale getirir, ayrıca bulaşmalarına da yol açar. Bir yandan da ciltte biriken yağ ve kiri temizlemek gerekir. Tam da bu noktada Avon Çift Uçlu Siyah Nokta Temizleyicisi yardımınıza koşuyor! Geniş ucu sayesinde siyah nokta ve sivilcelerinizden kurtulur, ince ucu sayesinde minik yağ bezeleri olan beyaz noktaları ortadan kaldırırsınız. Çift uçlu siyah nokta temizleyicinizin istediğiniz verimi sağlayabilmesi için her kullanımdan sonra dezenfekte etmeli, hijyenik koşullarda saklamalısınız. Cildinize pürüzsüz bir görüntü vermek için siz de hemen Avon Çift Uçlu Siyah Nokta Temizleyici ile tanışın!

Avon Çift Uçlu Siyah Nokta Temizleyici Yorumları

Cilt Bakım
Loreal Paris Glow Cherie Işıltılı Renkli Nemlendirici Medium 30 ml Loreal Paris Glow Cherie Işıltılı Renkli Nemlendirici Medium 30 ml 138.55₺ Garnier Botanik Ferahlatıcı Antioksidan Krem Üzüm Suyu 50 ml Garnier Botanik Ferahlatıcı Antioksidan Krem Üzüm Suyu 50 ml 59.99₺ Nivea Repair & Care Yoğun Bakım Kremi 300 ml Nivea Repair & Care Yoğun Bakım Kremi 300 ml 74.95₺ Sinoz No: 16 Miracle Yağ 100 ml Sinoz No: 16 Miracle Yağ 100 ml 174.34₺ Sinoz Leke Kremi 40 ml Sinoz Leke Kremi 40 ml 220.00₺ Arifoğlu E Vitamini ve Argan Yağlı Kaş Kirpik Yağı 10+10 ml Arifoğlu E Vitamini ve Argan Yağlı Kaş Kirpik Yağı 10+10 ml 34.95₺ Eda Taşpınar Doğal At Kılı Fırçası Eda Taşpınar Doğal At Kılı Fırçası 89.90₺ Herbaderm Superserum Saf C Vitamin 30 ml 73.99₺