1. Ucuz Bakım
  2. Cilt Bakım
  3. Avon Care Softening Moisture Macadamya Özlü Krem

Avon Care Softening Moisture Macadamya Özlü Krem

Avon Care Softening Moisture Macadamya Özlü Krem

Yaz aylarında dekolteli kıyafetler giyildiğinde cildin parlak ve pürüzsüz görünmesi için Avon care softening moisture macadamya özlü krem kullanılabilir.

Şu an en ucuz Çiçek Sepeti 35.90₺ Avon 36.99₺ Modanisa 37.99₺ GittiGidiyor 38.90₺ Morhipo 44.99₺

Cildi nemlendirmek kuruma nedeniyle gerginliği önler. Cilt bakım ürünleri sayesinde bakım yaparak daha pürüzsüz olmasına yardımcı olur. Özellikle içeriklerinde faydalı yağlar bulunuyorsa cilt için çok faydalıdır. Hoş kokulu kremler ile hem bakım yapılır hem de kokusu ile kişi kendini daha iyi hisseder.

Günün stresinden bakım yaparak kurtulmak mümkündür. Vücudu nemlendirmek için Avon care softening moisture macadamya özlü çok amaçlı krem kullanılabilir. Uygun fiyatlıdır ve gramajı oldukça fazla olduğundan uzun süreli kullanılır. Vücut, el, yüz nemlendirmek için kullanılmaktadır.

Avon Care Softening Moisture Macadamya Özlü Krem Nasıl Kullanılır?

Temiz cilde ihtiyaç doğrultusunda günde bir ya da daha fazla kullanılabilir. Ciltte çok kuru olan bölgelerde sürekli tazeleme ile kuruluk, gerginlik giderilir. Aynı zamanda dirsek, diz gibi bölgelerde de rahatlıkla kullanılabilir. Cildi sıkılaştırmak için kese ya da fırça ile masaj yapılabilir. Sonrasında mutlaka cildi nemlendirmek gerekir. Bu işlem ciltteki batıkların giderilmesini, ciltteki kuru görünümün azalmasını ve pürüzsüz olmasını sağlar.

Oldukça hafif yapıya sahip olduğu için uygulandıktan hemen sonra emilir. Yapış yapış hissiyatı yoktur. Yapay kokusu olmadığı için kokuya hassasiyeti olanlar da rahatlıkla kullanabilmektedir. Çocuklar için de rahatlıkla kullanılabilir. El bakımında sıklıkla kullanılan ürünler arasındadır. Sürekli elleri yıkayan ya da temizlik yapan kişiler ciltlerini nemlendirmek amacıyla kullanabilir. Yaz aylarında dekolteli kıyafetler giyildiğinde cildin parlak ve pürüzsüz görünmesi için Avon care softening moisture macadamya özlü çok amaçlı krem kullanılabilir. Aynı zamanda kış aylarında yüzü nemlendirmek için kullanılabilir.

Avon Care Softening Moisture Macadamya Özlü Krem Kullananlar

Avon care softening moisture çok amaçlı kremin içeriğinde yağ asitlerinden olan macadamya fındık yağı bulunmaktadır. İçeriğinde faydalı yağ asitleri bulunmakta ve cildi anında nemlendirmektedir. Yağ asitleri olması cilt tarafından hemen emiliyor mu sorusunu akla getirmektedir. Cilt tarafından hemen emildiği için kişiler vücutlarına uygulama yaptıktan sonra rahatlıkla kıyafetlerini hemen giyebilir. Aynı zamanda düzenli kullanımda çok kuru olan bölgeler neme doyar ve pürüzsüz bir hale gelir.

Avon Care Softening Moisture Macadamya Özlü Krem Yorumları

Cilt Bakım
Loreal Paris Glow Cherie Işıltılı Renkli Nemlendirici Medium 30 ml Loreal Paris Glow Cherie Işıltılı Renkli Nemlendirici Medium 30 ml 138.55₺ Garnier Botanik Ferahlatıcı Antioksidan Krem Üzüm Suyu 50 ml Garnier Botanik Ferahlatıcı Antioksidan Krem Üzüm Suyu 50 ml 59.99₺ Nivea Repair & Care Yoğun Bakım Kremi 300 ml Nivea Repair & Care Yoğun Bakım Kremi 300 ml 74.95₺ Sinoz No: 16 Miracle Yağ 100 ml Sinoz No: 16 Miracle Yağ 100 ml 174.34₺ Sinoz Leke Kremi 40 ml Sinoz Leke Kremi 40 ml 220.00₺ Arifoğlu E Vitamini ve Argan Yağlı Kaş Kirpik Yağı 10+10 ml Arifoğlu E Vitamini ve Argan Yağlı Kaş Kirpik Yağı 10+10 ml 34.95₺ Eda Taşpınar Doğal At Kılı Fırçası Eda Taşpınar Doğal At Kılı Fırçası 89.90₺ Herbaderm Superserum Saf C Vitamin 30 ml 73.99₺