Warning: Undefined array key "wp-price" in /www/wwwroot/www.ucuzbakim.com/wp-content/themes/ucuzbakim/single.php on line 56

Warning: Undefined array key "wp-price" in /www/wwwroot/www.ucuzbakim.com/wp-content/themes/ucuzbakim/single.php on line 171
Avon Care Softening Moisture Macadamya Özlü Krem – Ucuz Bakım
  1. Ucuz Bakım
  2. Cilt Bakım
  3. Avon Care Softening Moisture Macadamya Özlü Krem

Avon Care Softening Moisture Macadamya Özlü Krem

Avon Care Softening Moisture Macadamya Özlü Krem

Yaz aylarında dekolteli kıyafetler giyildiğinde cildin parlak ve pürüzsüz görünmesi için Avon care softening moisture macadamya özlü krem kullanılabilir.

Şu an en ucuz Çiçek Sepeti 54.90₺ Avon 64.99₺

Ürün fiyatları altı saate bir güncellenmektedir. Ucuz Bakım sadece fiyat karşılaştırma sitesidir. Yapmış olduğunu alışverişlerde hiç bir sorumluluk kabul etmez.

Cildi nemlendirmek kuruma nedeniyle gerginliği önler. Cilt bakım ürünleri sayesinde bakım yaparak daha pürüzsüz olmasına yardımcı olur. Özellikle içeriklerinde faydalı yağlar bulunuyorsa cilt için çok faydalıdır. Hoş kokulu kremler ile hem bakım yapılır hem de kokusu ile kişi kendini daha iyi hisseder.

Günün stresinden bakım yaparak kurtulmak mümkündür. Vücudu nemlendirmek için Avon care softening moisture macadamya özlü çok amaçlı krem kullanılabilir. Uygun fiyatlıdır ve gramajı oldukça fazla olduğundan uzun süreli kullanılır. Vücut, el, yüz nemlendirmek için kullanılmaktadır.

Avon Care Softening Moisture Macadamya Özlü Krem Nasıl Kullanılır?

Temiz cilde ihtiyaç doğrultusunda günde bir ya da daha fazla kullanılabilir. Ciltte çok kuru olan bölgelerde sürekli tazeleme ile kuruluk, gerginlik giderilir. Aynı zamanda dirsek, diz gibi bölgelerde de rahatlıkla kullanılabilir. Cildi sıkılaştırmak için kese ya da fırça ile masaj yapılabilir. Sonrasında mutlaka cildi nemlendirmek gerekir. Bu işlem ciltteki batıkların giderilmesini, ciltteki kuru görünümün azalmasını ve pürüzsüz olmasını sağlar.

Oldukça hafif yapıya sahip olduğu için uygulandıktan hemen sonra emilir. Yapış yapış hissiyatı yoktur. Yapay kokusu olmadığı için kokuya hassasiyeti olanlar da rahatlıkla kullanabilmektedir. Çocuklar için de rahatlıkla kullanılabilir. El bakımında sıklıkla kullanılan ürünler arasındadır. Sürekli elleri yıkayan ya da temizlik yapan kişiler ciltlerini nemlendirmek amacıyla kullanabilir. Yaz aylarında dekolteli kıyafetler giyildiğinde cildin parlak ve pürüzsüz görünmesi için Avon care softening moisture macadamya özlü çok amaçlı krem kullanılabilir. Aynı zamanda kış aylarında yüzü nemlendirmek için kullanılabilir.

Avon Care Softening Moisture Macadamya Özlü Krem Kullananlar

Avon care softening moisture çok amaçlı kremin içeriğinde yağ asitlerinden olan macadamya fındık yağı bulunmaktadır. İçeriğinde faydalı yağ asitleri bulunmakta ve cildi anında nemlendirmektedir. Yağ asitleri olması cilt tarafından hemen emiliyor mu sorusunu akla getirmektedir. Cilt tarafından hemen emildiği için kişiler vücutlarına uygulama yaptıktan sonra rahatlıkla kıyafetlerini hemen giyebilir. Aynı zamanda düzenli kullanımda çok kuru olan bölgeler neme doyar ve pürüzsüz bir hale gelir.

Avon Care Softening Moisture Macadamya Özlü Krem Yorumları

Cilt Bakım
Blistex MedPlus Balm Onarım & Koruma Dudak Balmı Spf 15 7 ml Blistex MedPlus Balm Onarım & Koruma Dudak Balmı Spf 15 7 ml Neutrogena Norveç Formülü Besleyici Bakım Kremi 300 ml Neutrogena Norveç Formülü Besleyici Bakım Kremi 300 ml 23.39₺ Garnier Botanik Rahatlatıcı Gül Suyu Nemlendirici Krem 50 ml Garnier Botanik Rahatlatıcı Gül Suyu Nemlendirici Krem 50 ml 99.00₺ Neutrogena El Kremi Parfümsüz 75 ml Neutrogena El Kremi Parfümsüz 75 ml 33.28₺