1. Ucuz Bakım
  2. Kadın Bakım
  3. Kadın Cilt Bakımı
  4. Avon Care Refreshing Köpük Jel Temizleyici

Avon Care Refreshing Köpük Jel Temizleyici

Avon Care Refreshing Köpük Jel Temizleyici

Avon’un Care Refreshing Köpük Jel Temizleyicisi, salatalık ve yeşil çay özleriyle cildi kurutmadan yağlı görünümü azaltır, cilde taze bir his bırakır.

Şu an en ucuz Modanisa 12.99₺ Avon 22.99₺

Cilt bakımının en önemli parçası kesinlikle temizleyicilerdir. Cildi tüm gün maruz kaldığı yoğun kirden ve makyaj kalıntılarından arındırmadan kesinlikle diğer ürünleri kullanmamak gereklidir. Saf suyla yapılan temizlik yüzeysel temizlikten başkasını yapamaz bu nedenle kadın cilt bakım ürünleri için kendi cilt tipinize uygun katı, jel ya da köpük formdaki temizleyicileri kullanmalısınız. Böylece cildinizi derinlemesine temizleyecek, günün kalanında kullandığınız bakım kremlerinin cildinize nüfuz etmesini sağlayacaksınız!

Avon Care Refreshing Köpük Jel Temizleyici Ne İşe Yarar?

Uygun fiyatlı ve profesyonel cilt bakımın öncü isimlerinden Avon’un Care Refreshing Köpük Jel Temizleyicisi, salatalık ve yeşil çay özleriyle cildi kurutmadan yağlı görünümü azaltır, cilde temiz ve taze bir his bırakır. Köpük formu sayesinde cildi ıslattıktan hemen sonra direkt olarak uygulanır ve cilde daha kolay nüfuz eder. Köpük formu sayesinde küçük bir miktar temizleyici ile cildinizi derinlemesine temizleyebilirsiniz. Salatalık ve yeşil çayın birleşiminden gelen saflığı, temizliği ve dinginliği cildinizde hissettiğinizde Avon Care Refreshing Köpük Jel Temizleyiciyi cilt bakım ritüelinizin vazgeçilmez bir parçası haline getireceksiniz!

Kadın Bakım
Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant 150 ml Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant 150 ml 23.1₺ Garnier Hyaluronik Aloe Ferahlatıcı ve Nemlendirici Tonik Garnier Hyaluronik Aloe Ferahlatıcı ve Nemlendirici Tonik 30.99₺ Garnier Hyaluronik Aloe Nemlendirici Jel Garnier Hyaluronik Aloe Nemlendirici Jel 52.92₺ Garnier Saf Temiz 3 ü 1 arada Temizleme Jeli Garnier Saf Temiz 3 ü 1 arada Temizleme Jeli 29.99₺