1. Ucuz Bakım
  2. Cilt Bakım
  3. Avon Care Refreshing Köpük Jel Temizleyici

Avon Care Refreshing Köpük Jel Temizleyici

Avon Care Refreshing Köpük Jel Temizleyici

Avon’un Care Refreshing Köpük Jel Temizleyicisi, salatalık ve yeşil çay özleriyle cildi kurutmadan yağlı görünümü azaltır, cilde taze bir his bırakır.

Şu an en ucuz Avon 22.99₺ GittiGidiyor 26.99₺

Cilt bakımının en önemli parçası kesinlikle temizleyicilerdir. Cildi tüm gün maruz kaldığı yoğun kirden ve makyaj kalıntılarından arındırmadan kesinlikle diğer ürünleri kullanmamak gereklidir. Saf suyla yapılan temizlik yüzeysel temizlikten başkasını yapamaz bu nedenle kadın cilt bakım ürünleri için kendi cilt tipinize uygun katı, jel ya da köpük formdaki temizleyicileri kullanmalısınız. Böylece cildinizi derinlemesine temizleyecek, günün kalanında kullandığınız bakım kremlerinin cildinize nüfuz etmesini sağlayacaksınız!

Avon Care Refreshing Köpük Jel Temizleyici Ne İşe Yarar?

Uygun fiyatlı ve profesyonel cilt bakımın öncü isimlerinden Avon’un Care Refreshing Köpük Jel Temizleyicisi, salatalık ve yeşil çay özleriyle cildi kurutmadan yağlı görünümü azaltır, cilde temiz ve taze bir his bırakır. Köpük formu sayesinde cildi ıslattıktan hemen sonra direkt olarak uygulanır ve cilde daha kolay nüfuz eder. Köpük formu sayesinde küçük bir miktar temizleyici ile cildinizi derinlemesine temizleyebilirsiniz. Salatalık ve yeşil çayın birleşiminden gelen saflığı, temizliği ve dinginliği cildinizde hissettiğinizde Avon Care Refreshing Köpük Jel Temizleyiciyi cilt bakım ritüelinizin vazgeçilmez bir parçası haline getireceksiniz!

Avon Care Refreshing Köpük Jel Temizleyici Yorumları

Cilt Bakım
Loreal Paris Glow Cherie Işıltılı Renkli Nemlendirici Medium 30 ml Loreal Paris Glow Cherie Işıltılı Renkli Nemlendirici Medium 30 ml 138.55₺ Garnier Botanik Ferahlatıcı Antioksidan Krem Üzüm Suyu 50 ml Garnier Botanik Ferahlatıcı Antioksidan Krem Üzüm Suyu 50 ml 59.99₺ Nivea Repair & Care Yoğun Bakım Kremi 300 ml Nivea Repair & Care Yoğun Bakım Kremi 300 ml 74.95₺ Sinoz No: 16 Miracle Yağ 100 ml Sinoz No: 16 Miracle Yağ 100 ml 174.34₺ Sinoz Leke Kremi 40 ml Sinoz Leke Kremi 40 ml 220.00₺ Arifoğlu E Vitamini ve Argan Yağlı Kaş Kirpik Yağı 10+10 ml Arifoğlu E Vitamini ve Argan Yağlı Kaş Kirpik Yağı 10+10 ml 34.95₺ Eda Taşpınar Doğal At Kılı Fırçası Eda Taşpınar Doğal At Kılı Fırçası 89.90₺ Herbaderm Superserum Saf C Vitamin 30 ml 73.99₺