1. Ucuz Bakım
  2. Kadın Bakım
  3. Kadın Cilt Bakımı
  4. Avon Care Overnight Moisture With Lavender Vücut Losyonu

Avon Care Overnight Moisture With Lavender Vücut Losyonu

Avon Care Overnight Moisture With Lavender Vücut Losyonu

Avon Care Overnight lavanta kokulu vücut losyonu, cildiniz tarafından hızlıca emilir ve gün boyu nemlendirme sağlayarak cildinizi rahatlatır.

Şu an en ucuz Modanisa 31.99₺ Avon 34.99₺

Kuru ve çatlamaya eğilimli bir cilt her kadının korkulu rüyasıdır. Vücudu nemlendirmek için her duşun ardından kullanılan güzel kokulu nemlendiriciler hem cildi yumuşatır hem de ferah bir kokuyla sizi rahatlatır. Kullanılan nemlendiricileri tercih ederken göz önünde bulundurulması gereken en önemli özellik cilt tarafından hızlı emilmesidir. Kadın cilt bakımı oldukça önemlidir ve hızlı emilmeyen nemlendirici vücut losyonları, adeta bir kâbus yaşatır. Vıcık vıcık bir his bırakır ve kıyafetlerinize bulaşarak sizi rahatsız eder.

Avon Care Overnight Moisture With Lavender Vücut Losyonu Ne İşe Yarar?

Cildinize uygun ve kaliteli bir vücut losyonu için servet ödemenize gerek yok! Uygun ve kaliteli bakım ürünlerinin değişmeyen adresi Avon bu sefer de mis gibi lavanta kokulu vücut losyonuyla karşımıza çıkıyor. Avon Care Overnight lavanta kokulu vücut losyonu, cildiniz tarafından hızlıca emilir ve gün boyu nemlendirme sağlayarak cildinizi rahatlatır. Tüm cilt tipleri için uygundur ve tüm vücudunuz için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Uyku öncesi kullanımınızda, lavantanın huzur veren kokusunun ve nem dengesini kazanmış cildinizin verdiği rahatlığının uykunuza etkisini göreceksiniz!

Kadın Bakım
Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant 150 ml Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant 150 ml 23.1₺ Garnier Hyaluronik Aloe Ferahlatıcı ve Nemlendirici Tonik Garnier Hyaluronik Aloe Ferahlatıcı ve Nemlendirici Tonik 30.99₺ Garnier Hyaluronik Aloe Nemlendirici Jel Garnier Hyaluronik Aloe Nemlendirici Jel 52.92₺ Garnier Saf Temiz 3 ü 1 arada Temizleme Jeli Garnier Saf Temiz 3 ü 1 arada Temizleme Jeli 29.99₺