1. Ucuz Bakım
  2. Cilt Bakım
  3. Avon Care Overnight Moisture With Lavender Vücut Losyonu

Avon Care Overnight Moisture With Lavender Vücut Losyonu

Avon Care Overnight Moisture With Lavender Vücut Losyonu

Avon Care Overnight lavanta kokulu vücut losyonu, cildiniz tarafından hızlıca emilir ve gün boyu nemlendirme sağlayarak cildinizi rahatlatır.

Şu an en ucuz PttAVM 31.99₺ Modanisa 52.99₺ GittiGidiyor 54.90₺ Çiçek Sepeti 54.90₺

Kuru ve çatlamaya eğilimli bir cilt her kadının korkulu rüyasıdır. Vücudu nemlendirmek için her duşun ardından kullanılan güzel kokulu nemlendiriciler hem cildi yumuşatır hem de ferah bir kokuyla sizi rahatlatır. Kullanılan nemlendiricileri tercih ederken göz önünde bulundurulması gereken en önemli özellik cilt tarafından hızlı emilmesidir. Kadın cilt bakımı oldukça önemlidir ve hızlı emilmeyen nemlendirici vücut losyonları, adeta bir kâbus yaşatır. Vıcık vıcık bir his bırakır ve kıyafetlerinize bulaşarak sizi rahatsız eder.

Avon Care Overnight Moisture With Lavender Vücut Losyonu Ne İşe Yarar?

Cildinize uygun ve kaliteli bir vücut losyonu için servet ödemenize gerek yok! Uygun ve kaliteli bakım ürünlerinin değişmeyen adresi Avon bu sefer de mis gibi lavanta kokulu vücut losyonuyla karşımıza çıkıyor. Avon Care Overnight lavanta kokulu vücut losyonu, cildiniz tarafından hızlıca emilir ve gün boyu nemlendirme sağlayarak cildinizi rahatlatır. Tüm cilt tipleri için uygundur ve tüm vücudunuz için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Uyku öncesi kullanımınızda, lavantanın huzur veren kokusunun ve nem dengesini kazanmış cildinizin verdiği rahatlığının uykunuza etkisini göreceksiniz!

Avon Care Overnight Moisture With Lavender Vücut Losyonu Yorumları

Cilt Bakım
Loreal Paris Glow Cherie Işıltılı Renkli Nemlendirici Medium 30 ml Loreal Paris Glow Cherie Işıltılı Renkli Nemlendirici Medium 30 ml 138.55₺ Garnier Botanik Ferahlatıcı Antioksidan Krem Üzüm Suyu 50 ml Garnier Botanik Ferahlatıcı Antioksidan Krem Üzüm Suyu 50 ml 59.99₺ Nivea Repair & Care Yoğun Bakım Kremi 300 ml Nivea Repair & Care Yoğun Bakım Kremi 300 ml 74.95₺ Sinoz No: 16 Miracle Yağ 100 ml Sinoz No: 16 Miracle Yağ 100 ml 174.34₺ Sinoz Leke Kremi 40 ml Sinoz Leke Kremi 40 ml 220.00₺ Arifoğlu E Vitamini ve Argan Yağlı Kaş Kirpik Yağı 10+10 ml Arifoğlu E Vitamini ve Argan Yağlı Kaş Kirpik Yağı 10+10 ml 34.95₺ Eda Taşpınar Doğal At Kılı Fırçası Eda Taşpınar Doğal At Kılı Fırçası 89.90₺ Herbaderm Superserum Saf C Vitamin 30 ml 73.99₺