1. Ucuz Bakım
  2. Kadın Bakım
  3. Kadın Cilt Bakımı
  4. Avon Care Nourishing Kakao Yağı Yüz Kremi

Avon Care Nourishing Kakao Yağı Yüz Kremi

Avon Care Nourishing Kakao Yağı Yüz Kremi

Avon Care Nourishing Kakao Yağı yüz kremi sayesinde cildinizin ihtiyacı olan bakımı ona en iyi şekilde sunabilirsiniz.

Şu an en ucuz Modanisa 29.99₺

Kakao yağı içeren bu kremin bilhassa kokusuna hayran kalacaksınız. Yağlı his bırakmaması; ürünün öne çıkan detaylarından birisi olarak dikkat çekiyor. Siz de Avon Care Nourishing Kakao Yağı yüz kremi sayesinde cildinizin ihtiyacı olan cilt bakımını ona en iyi şekilde sunabilirsiniz.

Kakao Yağı Yüz Kremi Kullananlar

Cildimizin en büyük ihtiyaçlarının başında nem gelir. Nem sayesinde hem cildimizin sağlıklı olması hem de parlaklığını koruması mümkün olur. Siz de cildinizin ihtiyacı olan nemi ona kazandırmak adına yüz kremi kullanabilirsiniz. Yüz kremi seçimi sırasında her şeyden önce kremin içeriğini incelemelisiniz. Çünkü, kremin cilt tipinize uygun olması şart! Bu noktada, karma ciltler için dahi uygun olan Avon Care Nourishing Kakao Yağı yüz kremini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Cildiniz nemsiz kaldığı takdirde kurur. Ayrıca, cilt yüzeyinde birtakım pullanmalar meydana gelir. Kuruyan bir cilt; kırışıklıklar ve çatlaklar karşısında korunmasız hale gelir. Elastikiyetini kaybeden cilt; canlılığını da yitirerek erken yaşlanma belirtileri gösterir. Ancak, yüz kremi kullandığınız takdirde erken yaşlanmanın önüne geçmiş olursunuz.

Kadın Bakım
Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant 150 ml Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant 150 ml 23.1₺ Garnier Hyaluronik Aloe Ferahlatıcı ve Nemlendirici Tonik Garnier Hyaluronik Aloe Ferahlatıcı ve Nemlendirici Tonik 30.99₺ Garnier Hyaluronik Aloe Nemlendirici Jel Garnier Hyaluronik Aloe Nemlendirici Jel 52.92₺ Garnier Saf Temiz 3 ü 1 arada Temizleme Jeli Garnier Saf Temiz 3 ü 1 arada Temizleme Jeli 29.99₺