1. Ucuz Bakım
  2. Cilt Bakım
  3. Avon Care Nourishing Kakao Yağı Yüz Kremi 400 ml

Avon Care Nourishing Kakao Yağı Yüz Kremi 400 ml

Avon Care Nourishing Kakao Yağı Yüz Kremi

Avon Care Nourishing Kakao Yağı yüz kremi sayesinde cildinizin ihtiyacı olan bakımı ona en iyi şekilde sunabilirsiniz.

Şu an en ucuz Çiçek Sepeti 69.90₺

Ürün fiyatları altı saate bir güncellenmektedir. Ucuz Bakım sadece fiyat karşılaştırma sitesidir. Yapmış olduğunu alışverişlerde hiç bir sorumluluk kabul etmez.

Kakao yağı içeren bu kremin bilhassa kokusuna hayran kalacaksınız. Yağlı his bırakmaması; ürünün öne çıkan detaylarından birisi olarak dikkat çekiyor. Siz de Avon Care Nourishing Kakao Yağı yüz kremi sayesinde cildinizin ihtiyacı olan cilt bakımını ona en iyi şekilde sunabilirsiniz.

Kakao Yağı Yüz Kremi Kullananlar

Cildimizin en büyük ihtiyaçlarının başında nem gelir. Nem sayesinde hem cildimizin sağlıklı olması hem de parlaklığını koruması mümkün olur. Siz de cildinizin ihtiyacı olan nemi ona kazandırmak adına yüz kremi kullanabilirsiniz. Yüz kremi seçimi sırasında her şeyden önce kremin içeriğini incelemelisiniz. Çünkü, kremin cilt tipinize uygun olması şart! Bu noktada, karma ciltler için dahi uygun olan Avon Care Nourishing Kakao Yağı yüz kremini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Cildiniz nemsiz kaldığı takdirde kurur. Ayrıca, cilt yüzeyinde birtakım pullanmalar meydana gelir. Kuruyan bir cilt; kırışıklıklar ve çatlaklar karşısında korunmasız hale gelir. Elastikiyetini kaybeden cilt; canlılığını da yitirerek erken yaşlanma belirtileri gösterir. Ancak, yüz kremi kullandığınız takdirde erken yaşlanmanın önüne geçmiş olursunuz.

Avon Care Nourishing Kakao Yağı Yüz Kremi 400 ml Yorumları

Cilt Bakım
Blistex MedPlus Balm Onarım & Koruma Dudak Balmı Spf 15 7 ml Blistex MedPlus Balm Onarım & Koruma Dudak Balmı Spf 15 7 ml Neutrogena Norveç Formülü Besleyici Bakım Kremi 300 ml Neutrogena Norveç Formülü Besleyici Bakım Kremi 300 ml 23.39₺ Garnier Botanik Rahatlatıcı Gül Suyu Nemlendirici Krem 50 ml Garnier Botanik Rahatlatıcı Gül Suyu Nemlendirici Krem 50 ml 99.00₺ Neutrogena El Kremi Parfümsüz 75 ml Neutrogena El Kremi Parfümsüz 75 ml 33.28₺