1. Ucuz Bakım
  2. Kadın Bakım
  3. Kadın Cilt Bakımı
  4. Avon Care Even Tone-C Yüz için Gece Kremi

Avon Care Even Tone-C Yüz için Gece Kremi

Avon Care Even Tone-C Yüz için Gece Kremi

Avon cilt bakım ürünlerine bir yenisini ekleyerek, gece cilt bakımı ritüelinize C vitaminini getiriyor. Düzenli kullanımla 2 hafta sonunda belirgin etki.

Şu an en ucuz Modanisa 16.99₺

Cilt bakım ürünleri içeriklerinden bazıları pozitif etkilerinin öğrenilmesiyle yaygınlaşmaya başlamıştır. C vitamini de yaygınlaşmaya başlayan içeriklerin başında gelir. Antioksidanlarca zengin C vitamini cilt rengini eşitlemede, nemlendirme ve onarılmada sıkça kullanılır. Uygun fiyatla gece ritüelinize c vitamini dokunuşu getirmek isterseniz siz de hemen Avon Care Even Tone-C Yüz için Gece Kremi ile tanışmalısınız!

Avon Care Even Tone-C Ne İşe Yarar?

Avon cilt bakım ürünlerine bir yenisini ekleyerek, gece cilt bakımı ritüelinize C vitaminini getiriyor. Düzenli kullanımla 2 hafta sonunda eşitlenmiş bir cilt tonu sizi bekliyor olacak! Cilt bakımında yağlı ya da kuru her türlü cilt tipi için nem dengesi çok önemlidir. Nem dengesini korumak, yaşlanmanın beraberinde getirdiği kırışıklığı azaltarak daha gergin bir cilt kazandırır. Ayrıca sağlıklı bir görünüm için de nem şarttır. Avon Care Even Tone-C Gece Kremi de yeni geliştirilen formülüyle Vita-Kompleks sayesinde gün boyu cildinizin nem dengesini korur. Ayrıca dermatolojik olarak test edilmiştir, gönül rahatlığıyla düzenli olarak kullanılabilir. Siz de nemli ve eşit renk tonlu bir cilt için Avon Care Even Tone-C ile tanışın!

Kadın Bakım
Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant 150 ml Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant 150 ml 23.1₺ Garnier Hyaluronik Aloe Ferahlatıcı ve Nemlendirici Tonik Garnier Hyaluronik Aloe Ferahlatıcı ve Nemlendirici Tonik 30.99₺ Garnier Hyaluronik Aloe Nemlendirici Jel Garnier Hyaluronik Aloe Nemlendirici Jel 52.92₺ Garnier Saf Temiz 3 ü 1 arada Temizleme Jeli Garnier Saf Temiz 3 ü 1 arada Temizleme Jeli 29.99₺