1. Ucuz Bakım
  2. Cilt Bakım
  3. Avon Care Even Tone-C Yüz için Gece Kremi

Avon Care Even Tone-C Yüz için Gece Kremi

Avon Care Even Tone-C Yüz için Gece Kremi

Avon cilt bakım ürünlerine bir yenisini ekleyerek, gece cilt bakımı ritüelinize C vitaminini getiriyor. Düzenli kullanımla 2 hafta sonunda belirgin etki.

Şu an en ucuz

Ürün fiyatları altı saate bir güncellenmektedir. Ucuz Bakım sadece fiyat karşılaştırma sitesidir. Yapmış olduğunu alışverişlerde hiç bir sorumluluk kabul etmez.

Cilt bakım ürünleri içeriklerinden bazıları pozitif etkilerinin öğrenilmesiyle yaygınlaşmaya başlamıştır. C vitamini de yaygınlaşmaya başlayan içeriklerin başında gelir. Antioksidanlarca zengin C vitamini cilt rengini eşitlemede, nemlendirme ve onarılmada sıkça kullanılır. Uygun fiyatla gece ritüelinize c vitamini dokunuşu getirmek isterseniz siz de hemen Avon Care Even Tone-C Yüz için Gece Kremi ile tanışmalısınız!

Avon Care Even Tone-C Ne İşe Yarar?

Avon cilt bakım ürünlerine bir yenisini ekleyerek, gece cilt bakımı ritüelinize C vitaminini getiriyor. Düzenli kullanımla 2 hafta sonunda eşitlenmiş bir cilt tonu sizi bekliyor olacak! Cilt bakımında yağlı ya da kuru her türlü cilt tipi için nem dengesi çok önemlidir. Nem dengesini korumak, yaşlanmanın beraberinde getirdiği kırışıklığı azaltarak daha gergin bir cilt kazandırır. Ayrıca sağlıklı bir görünüm için de nem şarttır. Avon Care Even Tone-C Gece Kremi de yeni geliştirilen formülüyle Vita-Kompleks sayesinde gün boyu cildinizin nem dengesini korur. Ayrıca dermatolojik olarak test edilmiştir, gönül rahatlığıyla düzenli olarak kullanılabilir. Siz de nemli ve eşit renk tonlu bir cilt için Avon Care Even Tone-C ile tanışın!

Avon Care Even Tone-C Yüz için Gece Kremi Yorumları

Cilt Bakım
Blistex MedPlus Balm Onarım & Koruma Dudak Balmı Spf 15 7 ml Blistex MedPlus Balm Onarım & Koruma Dudak Balmı Spf 15 7 ml Neutrogena Norveç Formülü Besleyici Bakım Kremi 300 ml Neutrogena Norveç Formülü Besleyici Bakım Kremi 300 ml 23.39₺ Garnier Botanik Rahatlatıcı Gül Suyu Nemlendirici Krem 50 ml Garnier Botanik Rahatlatıcı Gül Suyu Nemlendirici Krem 50 ml 99.00₺ Neutrogena El Kremi Parfümsüz 75 ml Neutrogena El Kremi Parfümsüz 75 ml 33.28₺