1. Ucuz Bakım
  2. Cilt Bakım
  3. Avon Care Even Tone-C Yüz için Gece Kremi

Avon Care Even Tone-C Yüz için Gece Kremi

Avon Care Even Tone-C Yüz için Gece Kremi

Avon cilt bakım ürünlerine bir yenisini ekleyerek, gece cilt bakımı ritüelinize C vitaminini getiriyor. Düzenli kullanımla 2 hafta sonunda belirgin etki.

Şu an en ucuz Modanisa 34.99₺ GittiGidiyor 38.90₺ Çiçek Sepeti 38.90₺

Cilt bakım ürünleri içeriklerinden bazıları pozitif etkilerinin öğrenilmesiyle yaygınlaşmaya başlamıştır. C vitamini de yaygınlaşmaya başlayan içeriklerin başında gelir. Antioksidanlarca zengin C vitamini cilt rengini eşitlemede, nemlendirme ve onarılmada sıkça kullanılır. Uygun fiyatla gece ritüelinize c vitamini dokunuşu getirmek isterseniz siz de hemen Avon Care Even Tone-C Yüz için Gece Kremi ile tanışmalısınız!

Avon Care Even Tone-C Ne İşe Yarar?

Avon cilt bakım ürünlerine bir yenisini ekleyerek, gece cilt bakımı ritüelinize C vitaminini getiriyor. Düzenli kullanımla 2 hafta sonunda eşitlenmiş bir cilt tonu sizi bekliyor olacak! Cilt bakımında yağlı ya da kuru her türlü cilt tipi için nem dengesi çok önemlidir. Nem dengesini korumak, yaşlanmanın beraberinde getirdiği kırışıklığı azaltarak daha gergin bir cilt kazandırır. Ayrıca sağlıklı bir görünüm için de nem şarttır. Avon Care Even Tone-C Gece Kremi de yeni geliştirilen formülüyle Vita-Kompleks sayesinde gün boyu cildinizin nem dengesini korur. Ayrıca dermatolojik olarak test edilmiştir, gönül rahatlığıyla düzenli olarak kullanılabilir. Siz de nemli ve eşit renk tonlu bir cilt için Avon Care Even Tone-C ile tanışın!

Avon Care Even Tone-C Yüz için Gece Kremi Yorumları

Cilt Bakım
Loreal Paris Glow Cherie Işıltılı Renkli Nemlendirici Medium 30 ml Loreal Paris Glow Cherie Işıltılı Renkli Nemlendirici Medium 30 ml 138.55₺ Garnier Botanik Ferahlatıcı Antioksidan Krem Üzüm Suyu 50 ml Garnier Botanik Ferahlatıcı Antioksidan Krem Üzüm Suyu 50 ml 59.99₺ Nivea Repair & Care Yoğun Bakım Kremi 300 ml Nivea Repair & Care Yoğun Bakım Kremi 300 ml 74.95₺ Sinoz No: 16 Miracle Yağ 100 ml Sinoz No: 16 Miracle Yağ 100 ml 174.34₺ Sinoz Leke Kremi 40 ml Sinoz Leke Kremi 40 ml 220.00₺ Arifoğlu E Vitamini ve Argan Yağlı Kaş Kirpik Yağı 10+10 ml Arifoğlu E Vitamini ve Argan Yağlı Kaş Kirpik Yağı 10+10 ml 34.95₺ Eda Taşpınar Doğal At Kılı Fırçası Eda Taşpınar Doğal At Kılı Fırçası 89.90₺ Herbaderm Superserum Saf C Vitamin 30 ml 73.99₺