1. Ucuz Bakım
  2. Cilt Bakım
  3. Avon Care Avokado Özlü Çok Amaçlı Krem 400 ml

Avon Care Avokado Özlü Çok Amaçlı Krem 400 ml

Avon Care Avokado Özlü Çok Amaçlı Krem 400 ml

Avon Care Avokado Özlü Çok Amaçlı Krem ile vücut, yüz, bacak ya da ayaklar nemlendirilir. Ayrıca dirsek, diz gibi sertleşen bölümlere de uygulanabilir.

Şu an en ucuz PttAVM 60₺

Ürün fiyatları altı saate bir güncellenmektedir. Ucuz Bakım sadece fiyat karşılaştırma sitesidir. Yapmış olduğunu alışverişlerde hiç bir sorumluluk kabul etmez.

Kuru ciltler egzama gibi cilt problemlerine daha yatkındır. Cilt problemleri yaşamamak için cildi besleyen içeriklere sahip olan kremler ile nemlendirmek gerekir. Aksi halde pul pul görünüme neden olunur. Ayrıca kuru ciltler gerildiği için bireyleri rahatsız eder. Anında emilen ve cildi besleyen kremler kullanmak gerginlik hissini alır, cildi pürüzsüz hale getirir.

Avon Care avokado özlü çok amaçlı krem kadın cilt bakım ürünleri arasında yer alır. Anında neme doyar ve hafif kokusu ile kişiyi rahatlatır. Avon Care Avokado Özlü Çok Amaçlı Krem ile vücut, yüz, bacak ya da ayaklar nemlendirilir. Ayrıca dirsek, diz gibi daha çok kuruyan ve sertleşen bölümlere de uygulanabilir. Düzenli kullanımda cilt neme doyar ve kuruluk hissi giderilir.

Avon Care Avokado Özlü Çok Amaçlı Krem Ne İşe Yarar?

Avon care avokado özlü krem sadece kuru ciltler için değil her cilt tipi için uygundur. Vücut hızlı bir şekilde nemlendirilir ve pürüzsüz görünüme kavuşur. Cilt nemlendirmesine özen gösteren herkesin severek kullandığı bir kremdir. Anında emildiği için sonradan kıyafet giymek için uzun süre beklemeye gerek kalmaz. Yaz aylarında cilde uygulandığında cildi daha pürüzsüz ve parlak gösterir. Aynı zamanda masaj yapılarak uygulandığında kan dolaşımını hızlandırır.

Avon Care Avokado Özlü Çok Amaçlı Krem Nasıl Kullanılır?

Cildi nemlendirmek amacıyla kullanılır. Temiz cilde günde iki kez uygulanabilir. Selülitlerin giderilmesi için kese yapılıyorsa sonrasında mutlaka nemlendirici sürülmelidir. Aksi halde cilt kurur. Cilt nemlendirilerek pürüzsüz görünüm elde edilir. Elleri nemlendirmek için de sıklıkla kullanılmaktadır. Uyguladıktan sonra hemen emildiği için yapış yapış hissiyat bırakmaz.

Avon Care Avokado Özlü Çok Amaçlı Krem Yorum

Avokadolu içeriğe sahip Avon care ile cilt nemlendirilir. Vücutta çok kuru olan bölgeler dirsek, topuk, diz gibi bölgelere uygulanabilir. Anında cildi pürüzsüzleştirir ve hoş koku bırakır. Hemen emildiği için beklemeden kıyafetler giyilebilir.

Avon Care Avokado Özlü Çok Amaçlı Krem 400 ml Yorumları

Cilt Bakım
Blistex MedPlus Balm Onarım & Koruma Dudak Balmı Spf 15 7 ml Blistex MedPlus Balm Onarım & Koruma Dudak Balmı Spf 15 7 ml Neutrogena Norveç Formülü Besleyici Bakım Kremi 300 ml Neutrogena Norveç Formülü Besleyici Bakım Kremi 300 ml 23.39₺ Garnier Botanik Rahatlatıcı Gül Suyu Nemlendirici Krem 50 ml Garnier Botanik Rahatlatıcı Gül Suyu Nemlendirici Krem 50 ml 99.00₺ Neutrogena El Kremi Parfümsüz 75 ml Neutrogena El Kremi Parfümsüz 75 ml 33.28₺