1. Ucuz Bakım
  2. Kadın Bakım
  3. Kadın Cilt Bakımı
  4. Avon Anew Platinum Anında Göz Pürüzsüzlüğü Kremi

Avon Anew Platinum Anında Göz Pürüzsüzlüğü Kremi

Avon Anew Platinum Anında Göz Pürüzsüzlüğü Kremi

Avon Anew Platinum Kremi anında bakım yapar. Göz çevresini rahatlatır ve pürüzsüzlük sağlar. Özellikle uykusuzluk gibi sorunları giderebilir.

Şu an en ucuz Modanisa 56.99₺ Avon 79.99₺ PttAVM 150.00₺

Ekran kullanımının artmasından en çok gözler etkilenmektedir. Aynı zamanda sıklıkla mimik yaptığımız için göz çevremizde erken kırışıklıklar oluşabilmektedir. Bunu önlemek için göz çevresi kremi kullanmak, rutin masaj ya da yüz yogası yapmak gerekir. Özellikle belirli yaş aralığından sonra mutlaka kırışıklık karşıtı göz kremi kullanmakta fayda vardır. En çok kullanılan göz bakım kremi ise Avon Anew Platinum anında göz pürüzsüzlüğüdür.

Avon göz kremleri anında bakım yapar. Göz çevresini rahatlatır ve pürüzsüzlük sağlar. Özellikle uykusuzluk ya da yorgunluk nedeniyle göz çevresi şiş ya da gözaltı morlukları olan kişiler düzenli krem kullanımı ile bu sorunları giderebilir. Göz kremlerinden maksimum fayda almak için sabah akşam ve her gün kullanmak gerekir. Düzensiz kullanımda geçici sonuçlar alınabilir.

Anew Platinum Anında Göz Pürüzsüzlüğü Kremi Nasıl Kullanılır?

Göz çevresini temizledikten sonra makyajdan önce ya da temizledikten sonra uygulamak gerekir. Gözaltına, kaş kemiğinin alt kısmına ve elmacık kemiklerinin üst kısmına uygulanmalıdır. Birkaç dakika sonra kurur. Makyaj altına uygulama yapılabilir. Yaklaşık olarak 8 saat kalmaktadır. Göz çevresine pıt pıt tampon hareketlerle uygulamak çizgilerin oluşmasını engeller. Aynı zamanda masaj yapmak şişliğin inmesini, yorgunluğun giderilmesini ve canlı bir görünüm elde edilmesini sağlar. Cildin sıkılaşmasını ve kırışıkların oluşmasını engeller. Sabah akşam kullanılmalıdır.

Avon Anew Platinum Anında Göz Pürüzsüzlüğü Kremi Ne İşe Yarar?

Yaşlanma karşıtı bir göz kremi olduğu için genellikle 30 yaş ve üzeri kişilerin uygulaması gerekir. Cildin sıkılaşmasını sağlayarak kırışıkların oluşmasını engeller. Yorgun görünümün giderilmesini sağlar. Düzenli kullanımda gözaltı morluklarına iyi gelir. Ferah aydınlık bir göz çevresi elde edilmesini sağlar. Göz çevresini nemlendirilmesini sağlar. Gözlerdeki şişkinliğin inmesini, yorgunluğun giderilmesini sağlar.

Kadın Bakım
Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant 150 ml Garnier Mineral Saf Temiz 48 Saat Deodorant 150 ml 23.1₺ Garnier Hyaluronik Aloe Ferahlatıcı ve Nemlendirici Tonik Garnier Hyaluronik Aloe Ferahlatıcı ve Nemlendirici Tonik 30.99₺ Garnier Hyaluronik Aloe Nemlendirici Jel Garnier Hyaluronik Aloe Nemlendirici Jel 52.92₺ Garnier Saf Temiz 3 ü 1 arada Temizleme Jeli Garnier Saf Temiz 3 ü 1 arada Temizleme Jeli 29.99₺