1. Ucuz Bakım
  2. Cilt Bakım
  3. Avon Anew Platinum Anında Göz Pürüzsüzlüğü Kremi

Avon Anew Platinum Anında Göz Pürüzsüzlüğü Kremi

Avon Anew Platinum Anında Göz Pürüzsüzlüğü Kremi

Avon Anew Platinum Kremi anında bakım yapar. Göz çevresini rahatlatır ve pürüzsüzlük sağlar. Özellikle uykusuzluk gibi sorunları giderebilir.

Şu an en ucuz Amazon 96.00₺ Çiçek Sepeti 100.00₺ Avon 124.99₺

Ürün fiyatları altı saate bir güncellenmektedir. Ucuz Bakım sadece fiyat karşılaştırma sitesidir. Yapmış olduğunu alışverişlerde hiç bir sorumluluk kabul etmez.

Ekran kullanımının artmasından en çok gözler etkilenmektedir. Aynı zamanda sıklıkla mimik yaptığımız için göz çevremizde erken kırışıklıklar oluşabilmektedir. Bunu önlemek için göz çevresi kremi kullanmak, rutin masaj ya da yüz yogası yapmak gerekir. Özellikle belirli yaş aralığından sonra mutlaka kırışıklık karşıtı göz kremi kullanmakta fayda vardır. En çok kullanılan göz bakım kremi ise Avon Anew Platinum anında göz pürüzsüzlüğüdür.

Avon göz kremleri anında bakım yapar. Göz çevresini rahatlatır ve pürüzsüzlük sağlar. Özellikle uykusuzluk ya da yorgunluk nedeniyle göz çevresi şiş ya da gözaltı morlukları olan kişiler düzenli krem kullanımı ile bu sorunları giderebilir. Göz kremlerinden maksimum fayda almak için sabah akşam ve her gün kullanmak gerekir. Düzensiz kullanımda geçici sonuçlar alınabilir.

Anew Platinum Anında Göz Pürüzsüzlüğü Kremi Nasıl Kullanılır?

Göz çevresini temizledikten sonra makyajdan önce ya da temizledikten sonra uygulamak gerekir. Gözaltına, kaş kemiğinin alt kısmına ve elmacık kemiklerinin üst kısmına uygulanmalıdır. Birkaç dakika sonra kurur. Makyaj altına uygulama yapılabilir. Yaklaşık olarak 8 saat kalmaktadır. Göz çevresine pıt pıt tampon hareketlerle uygulamak çizgilerin oluşmasını engeller. Aynı zamanda masaj yapmak şişliğin inmesini, yorgunluğun giderilmesini ve canlı bir görünüm elde edilmesini sağlar. Cildin sıkılaşmasını ve kırışıkların oluşmasını engeller. Sabah akşam kullanılmalıdır.

Avon Anew Platinum Anında Göz Pürüzsüzlüğü Kremi Ne İşe Yarar?

Yaşlanma karşıtı bir göz kremi olduğu için genellikle 30 yaş ve üzeri kişilerin uygulaması gerekir. Cildin sıkılaşmasını sağlayarak kırışıkların oluşmasını engeller. Yorgun görünümün giderilmesini sağlar. Düzenli kullanımda gözaltı morluklarına iyi gelir. Ferah aydınlık bir göz çevresi elde edilmesini sağlar. Göz çevresini nemlendirilmesini sağlar. Gözlerdeki şişkinliğin inmesini, yorgunluğun giderilmesini sağlar.

Avon Anew Platinum Anında Göz Pürüzsüzlüğü Kremi Yorumları

Cilt Bakım
Blistex MedPlus Balm Onarım & Koruma Dudak Balmı Spf 15 7 ml Blistex MedPlus Balm Onarım & Koruma Dudak Balmı Spf 15 7 ml Neutrogena Norveç Formülü Besleyici Bakım Kremi 300 ml Neutrogena Norveç Formülü Besleyici Bakım Kremi 300 ml 23.39₺ Garnier Botanik Rahatlatıcı Gül Suyu Nemlendirici Krem 50 ml Garnier Botanik Rahatlatıcı Gül Suyu Nemlendirici Krem 50 ml 99.00₺ Neutrogena El Kremi Parfümsüz 75 ml Neutrogena El Kremi Parfümsüz 75 ml 33.28₺