1. Ucuz Bakım
  2. Cilt Bakım
  3. Sinoz No: 16 Miracle Yağ 100 ml

Sinoz No: 16 Miracle Yağ 100 ml

Sinoz No: 16 Miracle Yağ 100 ml

Sinoz No: 16 Miracle Yağ yorgun ve cansız görünen cildinize ışıltı ve parlaklık verir, yaşlanma karşıtı bakım yapar, koyu cilt lekelerinizin görünümünü azaltır.

Şu an en ucuz Amazon 145.00₺ PttAVM 223.22₺ Çiçek Sepeti 239.00₺ Gratis 269.0₺

Ürün fiyatları altı saate bir güncellenmektedir. Ucuz Bakım sadece fiyat karşılaştırma sitesidir. Yapmış olduğunu alışverişlerde hiç bir sorumluluk kabul etmez.

Sinoz No: 16 Miracle Yağ yorgun ve cansız görünen cildinize ışıltı ve parlaklık verir, yaşlanma karşıtı bakım yapar, koyu cilt lekelerinizin görünümünü azaltır, yüzünüzün canlı ve güçlü bir görünüme kavuşmasını sağlar. Dudaklardaki çatlaklığı önler ve cilt elastik yapısını destekler. Sinoz No:16 Miracle Yağı Makyaj öncesi kullanıma uygundur, temiz bir cilde uygulayınız. Canlandırıcı ve yenileyici etkisiyle cilt görünümünüzü kusursuzlaştırır, destekleyici ve besleyici bakım yapar, cildi nemlendirir ve güzel kokusu ile gün boyu cildinizde kalır. Aynı zamanda tırnak bakımı yaparak tırnak etlerini yumuşatır, Sinoz No: 16 Miracle Yağ güneş öncesi ve sonrasında kullanıma uygundur güneş öncesi kullanımda bronzlaştırmaya yardımcı olurken, güneş sonrası kullanımda cilt yatıştırıcı etkisi vardır. Sinoz No: 16 Miracle Yağ Saç Bakımı: Tüm saç tipleri için kullanıma uygundur. Saç uçlarına uyguladığında kırılmayı ve yıpranmayı önler, saçlarınızın kolay şekil almasını sağlar. Saçların canlı ve parlak bir görünüme kavuşmasını sağlar.

Sinoz No: 16 Miracle Yağı İçindekiler

Sinoz No: 16 Miracle Yağı adını içinde bulunan 16 tane mucizevi yağdan alıyor;

Sinoz No: 16 Miracle Yağı İçeriğinde bulunan 16 adet yağlar sayesinde cildinizin ihtiyacı olan bakımı sağlayarak, cildinize canlı görünüm ve cilde parlaklık kazandırmaya yardımcı oluyor. Cilt bakım rutininizin vazgeçilmezi olacak ve pratik 100ml ambalajı sayesinde kolay kullanımı sayesinde her an her yerde sizinle…

Sinoz No: 16 Miracle Yağ 100 ml Yorumları

Cilt Bakım
Blistex MedPlus Balm Onarım & Koruma Dudak Balmı Spf 15 7 ml Blistex MedPlus Balm Onarım & Koruma Dudak Balmı Spf 15 7 ml Neutrogena Norveç Formülü Besleyici Bakım Kremi 300 ml Neutrogena Norveç Formülü Besleyici Bakım Kremi 300 ml 23.39₺ Garnier Botanik Rahatlatıcı Gül Suyu Nemlendirici Krem 50 ml Garnier Botanik Rahatlatıcı Gül Suyu Nemlendirici Krem 50 ml 99.00₺ Neutrogena El Kremi Parfümsüz 75 ml Neutrogena El Kremi Parfümsüz 75 ml 33.28₺