1. Ucuz Bakım
  2. Cilt Bakım
  3. Nivea Repair & Care Yoğun Bakım Kremi 300 ml

Nivea Repair & Care Yoğun Bakım Kremi 300 ml

Nivea Repair & Care Yoğun Bakım Kremi 300 ml

Nivea Repair & Care Yoğun Bakım Kremi cildinize bakım yapar ve cilt dengesini destekleyerek 3 gün boyunca cildi rahatlatır.

Şu an en ucuz Çiçek Sepeti 189.90₺ PttAVM 242₺

Ürün fiyatları altı saate bir güncellenmektedir. Ucuz Bakım sadece fiyat karşılaştırma sitesidir. Yapmış olduğunu alışverişlerde hiç bir sorumluluk kabul etmez.

Nivea Repair & Care Yoğun Bakım Kremi cildinize bakım yapar ve cilt dengesini destekleyerek 3 gün boyunca cildi rahatlatır. Yoğun nemlendirici formül sayesinde içeriğinde bulunan Dexpanthenol ve Urea birleşenler ile cildinizin ihtiyaç duyduğu bakımı sağlar. Nivea Repair & Care Yoğun Bakım Kremi düzenli kullanımda çok kuruyan cildinizin gerginliğini 72 saat boyunca yumuşatır ve tek kullanımda bile anında rahatlamayı hissedebilirsiniz.

Nivea Repair & Care Vücut Losyonu Kullananlar

Cildinizin sağlığını ve doğal güzelliğini korumak için önemli bir rolü olan cilt mikrobiyomu, cildimizde bulunan doğal bakterilerin oluşumunda inanılmaz görev üstlenen bir katman gibidir. Vücudumuzda cilt mikrobiyom dengesini destekliyor ve doğal cilt bariyerini güçlendirmeye yardımcı olur. Dermatologlar tarafından geliştirilmiş bu krem cilt de 2 şekilde etki gösterir:

• Dexpanthenol ve Urea içeren formülü sayesinde cildin nem kaybını engellemek için cilt bariyerini onarır.

• Çok kuruyan cildinizin gerginliğini bile belirgin bir şekilde nemlendirir.

Nivea Repair & Care Yoğun Bakım Kremi 300 ml Yorumları

Cilt Bakım
Blistex MedPlus Balm Onarım & Koruma Dudak Balmı Spf 15 7 ml Blistex MedPlus Balm Onarım & Koruma Dudak Balmı Spf 15 7 ml Neutrogena Norveç Formülü Besleyici Bakım Kremi 300 ml Neutrogena Norveç Formülü Besleyici Bakım Kremi 300 ml 23.39₺ Garnier Botanik Rahatlatıcı Gül Suyu Nemlendirici Krem 50 ml Garnier Botanik Rahatlatıcı Gül Suyu Nemlendirici Krem 50 ml 99.00₺ Neutrogena El Kremi Parfümsüz 75 ml Neutrogena El Kremi Parfümsüz 75 ml 33.28₺