1. Ucuz Bakım
  2. Kadın Bakım
  3. Kadın Cilt Bakımı
  4. Nivea Aqua Sensation Günlük Bakım Kremi 50 ml

Nivea Aqua Sensation Günlük Bakım Kremi 50 ml

Nivea Aqua Sensation Günlük Bakım Kremi 50 ml

Nivea Aqua Sensations Günlük Bakım Kremi, içeriğinde bulunan Hydra lq ve Salatalık Özü ile cildi yoğun bir şekilde nemlenmesini sağlar.

Şu an en ucuz PttAVM 33.25₺ Eveshop 49.95₺ GittiGidiyor 69.95₺ Çiçek Sepeti 77.54₺

Nivea Aqua Sensation günlük bakım kremi, içeriğinde bulunan Hydra lq ve Salatalık Özü ile cildi yoğun bir şekilde nemlenmesini sağlar. Hydra Iq cildin nem hücrelerin oluşumunda büyük rol oynayarak cildin derin katmanlarına inerek ciltte iyileşme sağlar. Uzun süre etkili formülü sayesinde günlük bakım ihtiyacınızı karşılayarak cildinizi tazeler daha canlı ve dolgun bir görünüm kazandırır.

Nivea Aqua Sensation Krem Ne İşe Yarar?

Nivea Aqua Sensation günlük bakım kremi, Uva/Uvb içeren formülü ile cildi zararlı güneş ışınlarından, gün boyu maruz kaldığımız teknolojik ışınların yol açtığı cilt lekelerinden ve erken yaşlanmadan oluşan kırışıklıklara karşı korumaya yardımcı olur. Nivea Aqua Sensation günlük bakım kremi temiz yüzünüze az miktarda aldığınız kremi küçük dairesel hareketlerle nazikçe masaj yaparak uygulayın kremi göz çevresine kullanmayınız.

Kadın Bakım
Garnier Skin Naturals C Vitamini Süper Aydınlatıcı Serum 30 ml Garnier Skin Naturals C Vitamini Süper Aydınlatıcı Serum 30 ml 83.95₺ Loreal Paris Elseve Mucizevi Saç Bakım Onarıcı Yağı 100 ml Loreal Paris Elseve Mucizevi Saç Bakım Onarıcı Yağı 100 ml 37.45₺ Urban Care Sıvı Saç Kremi Argan 200 ml Urban Care Sıvı Saç Kremi Argan 200 ml 40.14₺ Nivea Aqua Rose Nemlendirici Yüz Spreyi 150 ml Nivea Aqua Rose Nemlendirici Yüz Spreyi 150 ml 49.95₺