1. Ucuz Bakım
  2. Cilt Bakım
  3. Nivea Aqua Rose Gül Suyu İçeren Temizleme Suyu 400 ml

Nivea Aqua Rose Gül Suyu İçeren Temizleme Suyu 400 ml

Nivea Aqua Rose Gül Suyu İçeren Temizleme Suyu 400 ml

Nivea Aqua Rose organik gül suyu içeren çift fazlı makyaj temizleme suyu, cildinizi nazikçe temizleyerek makyajınızı çıkartır.

Şu an en ucuz Çiçek Sepeti 69.90₺ PttAVM 76.653₺ Gratis 130.0₺ Amazon 199.80₺

Ürün fiyatları altı saate bir güncellenmektedir. Ucuz Bakım sadece fiyat karşılaştırma sitesidir. Yapmış olduğunu alışverişlerde hiç bir sorumluluk kabul etmez.

Nivea Aqua Rose organik gül suyu içeren çift fazlı makyaj temizleme suyu, suya dayanıklı makyajı ovalamadan ve durulamadan cildinizi nazikçe temizleyerek makyajınızı çıkartır. Nivea'nın gül suyu içeriğiyle cildi kurutmadan derinlemesine temizler, arındırır aynı zamanda tonik etkisi sağlar. Anında nemlendirme özelliği ile gün boyu cildi nemli tutmasını sağlar. Nivea Aqua Rose makyaj temizleme suyu, antioksidan etkisi olan organik gül suyu içeriği sayesinde cildin doğal nem dengesini sağlar ve cildi nemlendirerek yatıştırır.

Nivea Gül Suyu İçeren Makyaj temizleme Suyu

Nivea gül suyu içeren makyaj temizleme suyu, cildin rahat bir nefes almasını ve daha sağlıklı bir cilt görünümü sağlamak için ciltte biriken kalıntıyı, yağlı his bırakmadan temizler. Bu sayede cildiniz temiz yumuşak ve pürüzsüz görünüm kazanır. Nivea Aqua Rose organik gül suyu içeren çift fazlı temizleme suyunu kullanmadan önce iyice çalkalayın. Çalkaladıktan sonra pamuğu ıslatarak; yüz, göz ve dudaklarınızın üzerinde dairesel hareketler ile nazikçe silin.

Nivea Aqua Rose Gül Suyu İçeren Temizleme Suyu 400 ml Yorumları

Cilt Bakım
Blistex MedPlus Balm Onarım & Koruma Dudak Balmı Spf 15 7 ml Blistex MedPlus Balm Onarım & Koruma Dudak Balmı Spf 15 7 ml Neutrogena Norveç Formülü Besleyici Bakım Kremi 300 ml Neutrogena Norveç Formülü Besleyici Bakım Kremi 300 ml 23.39₺ Garnier Botanik Rahatlatıcı Gül Suyu Nemlendirici Krem 50 ml Garnier Botanik Rahatlatıcı Gül Suyu Nemlendirici Krem 50 ml 99.00₺ Neutrogena El Kremi Parfümsüz 75 ml Neutrogena El Kremi Parfümsüz 75 ml 33.28₺